fbpx

Кидай все та приїжджай допомагати! Дітям потрібно до школи, на карате, англійську!

Раніше діти росли, як трава. Згадую своє дитинство: школа, двір, іноді гуртки якісь, танці там чи в’язання. Батьки постійно на роботі.

Спілкування вистачало. Друзів багато було і по школі, і по дому. Постійно разом грали, хованки всякі, вибивали або чогось інтелектуальнішого, типу нинішніх квестів.

У батьків особливо нічого не просили, що куплять, щось куплять. Були, звісно, ​​мрії, але не нав’язливі. Загалом все було добре.

Були правила, їхнє виконання, іноді покарання. Але не було відчуття, що ми особливо займалися. У дорослих було своє життя, у нас своє.

Нинішні діти інші. Вони сенс життя, зосередження всіх прагнень батьків. Я не говорю про всіх.

І зараз деякі живуть як і ми раніше, переважно малозабезпечені. А середній клас пишається. Школа не школа, гурток не гурток.

Нашій дитині все найкраще. Не дитина — а пуп землі.

Є в мене улюблена тітка. Їй уже добре за 60. Щойно вийшла на пенсію. Здоров’я у минулому. Один син.

Гарний хлопець, працьовитий, не балований. Доля занесла його в інше місто, де й одружився. На дівчинці, якій завжди давали найкраще. І хлопчик змінився.

Читайте також: В житті всяке буває. Багато хто робить помилки: іноді випадково, іноді по дурості. Кожен із нас прагне бути щасливим. Але все ж таки, чи варто обманювати заради свого щастя?

Народили двох дітей. А зараз син вимагає, щоб мати приїжала до них: ,,Кидай все та приїжджай допомагати! Дітям потрібно до школи, на карате, англійську”.

Кидай, мамо, все своє життя, рідне місто, друзів, свій побут і тягнись на старості років, ходити за моїми дітками. Потрібно допомагати!

А то раптом ми за третім зберемося! Це як?!

Тітка поїхала, поки не назавжди. Квартиру ще продати треба. Ніби у гості. Син часто у відрядженнях.

Вона залишається з невісткою та дітьми. Та розмовляє з нею як із чужою людиною, яку змушена терпіти.

Хоче зняти їй квартиру, щоб йшла ночувати подалі.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page