“Київ. Біль”: Тіна Кароль після чотирьох місяців еміграції повернулася до рідного дому (фото)

“Київ. Біль”: Тіна Кароль після чотирьох місяців еміграції повернулася до рідного дому.

Українська співачка Тіна Кароль від початку повномасштабного вторгнення виїхала з країни та перебувала у Європі. Лише зараз, на початку липня, вона повернулась у свій дім під Києвом.

Жінка опублікувала в мережі кілька інстаграм-сторіс, які ознаменували її повернення в Україну. Відомо, що вона має великий маєток неподалік столиці, тому написала, що земля залишилась такою ж родючою, як і була. На знімку можна побачити молоді саджанці, які, ймовірно, замість неї висадила інша господиня.

“Тіна. Київ. Біль”, – лаконічно підписав фото піар-менеджер артистки Павло Орлов.

Приїхавши додому, Тіна вже встигла зібрати урожай черешень і похизуватись ним в мережі. Також вона показала залізні “їжаки”, які виставлені на вулицях проти техніки росіян.

Ймовірно, Тіна повернулась додому зовсім ненадовго, оскільки вже зовсім скоро у неї запланований концерт у Дубліні на підтримку України – 9 липня. Раніше Тіна розповідала, що повернеться додому по-тихому, бо не хоче привертати до себе увагу.

“Не хочеться робити з цього щось, тому що я буду наражати людей на небезпеку. “О, Тіна поїхала, і ми поїдемо”. Ми люди публічні, ми не маємо права просто взяти: “Я в Україні”. Тоді всі зрозуміють, що можна повертатися, а це життя людей. І це лотерея”, – казала Тіна Кароль ще всередині квітня.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео