fbpx

Лавров зробив заяву: Польща, за його словами, має бажання захопити Західну Україну: “Це демагогія, і НАТО зрозуміє, що вони повинні бути реалістичними”

Лавров зробив заяву: Польща, за його словами, має бажання захопити Західну Україну.

Глава МЗС путінської федерації різко відреагував на ініціативу польського уряду направити в Україну миротворчу місію НАТО або іншої міжнародної організації.

Про це пише Onet.pl.

“Це демагогія, і НАТО зрозуміє, що вони повинні бути реалістичними”, – заявив Сергєй Лавров.

Він не виключає, “що якби це рішення було ухвалене, більшість миротворчих сил прийшла б з Польщі, і вона взяла б під свій контроль Західну Україну та Львів”.

російський чиновник додав, що поляки “затрималися б там надовго, і, можливо, це і є метою плану”.

Передувало цьому те, що віцепрем’єр уряду Польщі та голова правлячої партії “Право і справедливість” Ярослав Качинський під час візиту до Києва 15 березня запропонував направити в Україну миротворчу місію.

Потім міністр оборони Польщі Маріуш Блащак на зустрічі міністрів оборони НАТО презентував проєкт створення миротворчої місії в Україні, але в США заявили, що присутність американських солдатів на території України лише продовжить війну.

Попри це, уряд Польщі готується представити ідею миротворчої місії в Україні на саміті НАТО та на зустрічі Європейської ради.

Слава Україні!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page