fbpx
Шоу-бізнес
Легендарний “Мумій Троль” вперше за сім років виступить в Києві. Яке відношення музикантів до України? А наше до них?

Колектив дасть концерт в МВЦ в грудні, повідомляє “КП в Україні”.

Російська рок-група “Мумій Троль” вперше за 7 років дасть концерт в Києві. Виступ музикантів заплановано на 15 грудня 2020 року. Про це колектив повідомив на своїй сторінці в Інстаграм.

– 15 грудня – Київ, – сказано в повідомленні.

Концерт групи пройде в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), а квитки з’являться в продажу з 24 лютого.

До подій на Донбасі і Криму колектив регулярно виступав в нашій країні. А на фестивалі “Просто рок-2000” в Києві лідер групи Ілля Лагутенко навіть виконав україномовну версію пісні “Дівчинка”.

Останній концерт музикантів в столиці пройшов в 2013-му в Stereo Plaza, а в Україні – в липні 2017 року Одесі. Тоді виступ групи було безпосередньо узгоджено з екс-главою одеського відділення “Правого сектора” Сергієм Стерненко.

Ставлення до України

Лагутенко ніколи відкрито не висловлювався про події в Україні. На питання журналістів, чи продовжує він спілкуватися з українськими музикантами, Ілля відповідав ухильно, але красномовно.

– Музика і музиканти продовжують робити свою основну справу. Тепер ми зустрічаємося частіше в інших країнах на фестивалях. В цьому році ми відзначаємо 20-річчя пісень з альбому “Морська”. Там є пісня “Забави”. Я вам нагадаю слова:

“Мені б твої кулі переплавити в струни – може бути, інша пісня вийшла б …”, – говорив музикант в 2017 році.

Група “Мумій Троль” була заснована в 1983 році фронтменом Іллею Лагутенко. У скарбничці у колективу 17 альбомів і 28 синглів. Найпопулярнішими серед них є “Це по любові”, “Наречена”, “Ведмедиця”, “Lady Alpine Blue”.

Читайте також: ГОСПОДИНЬКИ, ПОРА ЗБИРАТИ КРАЩІ РЕЦЕПТИ КРАЩИХ НАЛИСНИЧКІВ ДО МАСНИЦІ! МИ ВСІ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО ЦЕ СМАЧНЕ СЛОВ’ЯНСЬКЕ «СВЯТО ЖИВОТА». А Я ПРОПОНУЮ ВАМ МЛИНЦІ ЗА ПРОСТИМ РЕЦЕПТОМ ЩЕ МОЄЇ БАБУСІ І ТРИ ОРИГІНАЛЬНІ НАЧИНКИ ЗА ТРАДИЦІЯМИ НАШОГО СЕЛА. СМАЧНОГО!

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

facebook