fbpx

Леся Нікітюк зворушила історією сестричок, які могли бути на вокзалі Краматорська в цей злощасний момент, але Боженька розпорядився інакше

Леся Нікітюк зворушила історією сестричок, які могли бути на вокзалі Краматорська в цей злощасний момент, але Боженька розпорядився інакше

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк поділилася з шанувальниками зворушливою історією двох сестер із Краматорська Донецької області. Дівчата мали їхати з рідного міста потягом того дня, коли російські війська ба-бахнули по залізничному вокзалу. Від найгірших наслідків  урятувала інтуїція батьків.

Розповідь про 7-річну Лейлу та її молодшу сестру Аню, яка народилася наприкінці 2021 року, Нікітюк розмістила на особистій Instagram-сторінці. Телезірка познайомилася з маленькими біженками у Хмельницькому. Вона прийняла сім’ю з Краматорська у своєму будинку, який за час війни перетворився на прихисток для переселенців з усієї України.

Батьки Лейли та Ані 8 квітня збиралися вирушити на залізничний вокзал, щоб звідти потягом евакуюватися подалі від зони активних бойових дій. В останній момент вони передумали: сіли в автомобіль, взяли дітей, собаку та поїхали на західну Україну своїм шляхом. У той день у Краматорську все й сталося…

Нікітюк розповіла, що потоваришувала з сестрами. І навіть коли сім’я знайшла квартиру, і поїхала зі сховища, старша Лейла домовилася з ведучою про зустріч за чашкою чаю.

“За час поки шукали квартиру, ми здружились… Лейла малювала мені по 20 малюнків на день, а маленьку Аню я таскала на руцях щодня… таке янголятко. Сьогодні Лейла збирала речі, обрала собі іграшкового удава з гуманітарки і запросила мене на чай у її нову квартиру… а я їй не відмовила”, – закінчила знаменитість.

Інтернет-користувачів зворушила історія маленьких українок до сліз. Вони побажали дітям, щоб ті швидше прокинулися під мирним небом. Також коментатори подякували Лесі за її активну волонтерську діяльність.

Все буде Україна!

Фото взяте з мережі

You cannot copy content of this page