fbpx
Україна
Лідія Таран повернулася в свою зруйновану окупантами квартиру, і вперше прийняла гостю Марічку Падалко. Подруги випили кави та поговорили по душам: “І сльози, і сміх, і обійми!” (фото)

Лідія Таран повернулася в свою зруйновану окупантами квартиру, і вперше прийняла гостю Марічку Падалко. Подруги випили кави та поговорили по душам: “І сльози, і сміх, і обійми!”

Ведуча ТСН Лідія Таран на якийсь час повернулася до столиці України і показала, який вигляд має її житловий комплекс, до якого вже двічі прилітали російські “сюрпризи”. Квартира самої телезірки також постраждала – там не залишилося цілих вікон, проте сильних руйнувань та пожежі вдалося уникнути.

В самій квартирі Таран сфотографувалася зі своєю колегою Марічкою Падалко. Друга розповіла в Instagram про довгоочікувану зустріч із подругою, яка близько п’яти місяців була змушена залишатися із донькою за межами рідної України.

Як ми зрозуміли, Таран незабаром знову вирушить до Європи, оскільки залишатися вдома з дитиною небезпечно.

“І сльози, і сміх, і обійми – ми не бачилися п’ять місяців і невідомо, коли побачимось знову, але частка України зараз у кожному з нас, де б ми не були. Ліда тепер може якусь частинку взяти із собою до Європи в буквальному значенні цього слова – занадто багато їх залишилося навколо після двох попадань російських ракет до її житлового комплексу”, – поділилася Падалко.

Вона додала, що раніше через щільний графік ведучим не вдавалося відсвяткувати новосілля Таран і випити в її новій квартирі по горнятку кави. Тепер же це нарешті вдалося зробити, проте зі склом від пошкоджених вікон під ногами.

“Відколи Лідка переїхала до своєї нової київської квартири, ми все не змогли знайти час на спільну каву в її стінах. Зараз знайшли. Шкода, що з таким краєвидом і склом під ногами, але як добре, що складні часи роблять нас тільки ближчими та сильнішими”, – прокоментувала Марічка Падалко.

На світлинах можна побачити будинок, який стоїть без даху після “визволителів”. Квартири на верхніх поверхах практично повністю знищені – в них була пожежа.

Фото – скріншот з відео