fbpx
Шоу-бізнес
Лілія Ребрик потішила шанувальників милим танцем з новонародженою донечкою (відео)

Українська телеведуча Лілія Ребрик, знана за участю у проектах “Танцюють всі” та “Ранок з Україною”, не стримує свого захвату від материнства.

Зірка разом з новонародженою донькою на руках повторила милі па.

Як відомо, Лілія Ребрик вдруге народила дитину. Пологи відбулись 30 квітня в одній із клінік Києва.

На прохання старшої доньки, новонароджену дівчинку назвали Поліною.

Читайте також: Бебі-бум у Черкаському зоопарку (відео)

Не минуло й двох місяців після пологів, як Лілія Ребрик уже пританцьовує з немовлям. Зіркова мама робить це під пильним наглядом свого чоловіка – хореографа Андрія Дикого. Це вона продемонструвала у чарівному відео на Instagram-сторінці, пише 24tv.ua.

“Може зробити танцювальні групи для новонароджених? А що, гарна ідея! І мама в формі, і дитина в шоці. Хоча, з Андрієм Диким і таке можливо! Поліна, як бачите, попала в його руки і вже качає баунс. Залишилося знайти партнера”, – кумедно написала Лілія Ребрик.

Прихильники із захватом відреагували на новий допис Лілії Ребрик. “Схильність до щастя передається генами, а я в це не вірила”, “Ви чудова сім’я”, “Татко під час танцю не зводив очей з дитини. Це так мило”, – написали користувачі мережі.

Може зробити танцювальні групи для новонароджених?…😂😂😂 А що, гарна ідея! І мама в формі, і дитина в шоці🤪. Хоча, з @andrii_dykyi й таке можливо! Поліна, як бачите, попала в руки Дикого- і вже качає баунс😂. Залишилося знайти партнера☝🤔))). Нас все частіше запитують, з якого віку в нашій студії займаються діти. У нас є групи з 4 років і старше. До речі, з 1 вересня в Студії Дикого буде новий набір. Детальніше про все напишу пізніше. Обіцяю). Інформацію про нашу школу можна знайти на сторінці @studiyadikogo . Ласкаво просимо!💃🕺🏻 #студиядикого #танці #дикасімейка

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

facebook