fbpx
Україна
Лілія Ребрик з трепетом на душі розповіла про “найважчий день народження в житті”: Актрисі та телеведучій виповнився 41 рік (фото)

Лілія Ребрик з трепетом на душі розповіла про “найважчий день народження в житті”: Актрисі та телеведучій виповнився 41 рік.

Сьогодні, 8 травня 41 рік виповнився не лише Потапу, а й Лілії Ребрик – українській актрисі та телеведучій. В Instagram знаменитість розповіла, як живе у Чернівцях під час війни та кому вдячна за прості повсякденні радощі.

“Мені – 41. І це – найважчий день народження в моєму житті. Але я намагаюся посміхатися: мої діти у відносній безпеці, вони граються, сміються, сваряться, і іноді я все ж таки почуваюся так, як було в мирні часи. На мить, але – на дуже цінну мить”, – зізналася Ребрик.

За словами телеведучої, відчувати радість мирного життя їй допомагає весна – квіти у маминому дворі, шум на дитячому майданчику, аромат кави з кав’ярні через дорогу, знайомі з дитинства вулиці. Все це стало можливим лише завдяки захисникам, які щодня стримують російських окyпантів.

“Тим, що я сьогодні можу відчувати ці миті, я зобов’язана воїнам, які тримають наше небо, які захищають кожен шматочок нашої землі, – пише Лілія. – Їм усім, які зараз – міць, мужність, твердість та незламність”.

Найбільше знаменитість хоче, щоб кожен із захисників повернувся додому живим, тому замість подарунків попросила всіх бажаючих надіслати кошти Фонду “Повернись живим”.

Приєднуємось до вітань. швидкої перемоги нашій неньці Україні.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Фото – інстаграм зірки