fbpx
Суспільство
Літні шкільні канікули 2019 Україна: коли і скільки будуть відпочивати учні

Дізнайтеся, коли починаються літні канікули 2019 Україна, і заздалегідь плануйте свій найдовший, активний, веселий і творчий відпочинок разом з дітьми.

Щоб як слід оздоровитися і набратися сил перед новим навчальним роком. Джерело

Графік літніх канікул 2019 школах України

Довгоочікувані літні канікули 2019 вже не за горами. Традиційно в кінці травня по школам пройдуть завершальні заходи в році, що минає навчальному році та продзвенять останні дзвінки.

Зазвичай свято останнього дзвоника проводиться в останню весняну п’ятницю, але багато шкіл вирішили не тягнути до 31 травня і організувати це свято 24 числа.

Традиційно першокласники вчаться менше за інших дітей – 33 тижні. У більшості шкіл України навчання для малюків завершується 20-21 травня.

Старші діти, з 2-го по 8-й класи, відповідно вчаться на тиждень довше – до 23-24 травня.

Читайте також: Яке свято 3 травня: чого не можна робити в цей день

Літні шкільні канікули в Україні: скільки днів відпочивають діти

Міністерство освіти і науки України надає школам самостійно вирішувати, коли їх учні можуть йти на канікули, і скільки будуть відпочивати.

При цьому Міносвіти визначає тільки дати початку і закінчення навчального року. Головне, щоб канікули протягом цього навчального року в цілому становили не менше 30 днів.

Так, звичайно осінні та весняні канікули тривають по тижню, а зимові – два тижні.

Але в залежності від умов в школах, карантинів, погоди, регіональних особливостей та інших факторів, розклад канікул в Україні може відрізнятися за своєю тривалістю і термінами в різних містах країни.

А ось період літніх канікул залишається незмінним. Навчальний рік повинен завершитися не пізніше 31 травня, а у випускників канікули стартують після здачі всіх необхідних іспитів Державної підсумкової атестації.

Завершуються літні канікули традиційно святом знань 1 вересня, який в 2019 році припадає на неділю. Так що в школу діти підуть в понеділок, 2 вересня.

facebook