fbpx
Шоу-бізнес
Лоліта готується вшосте піти під вінець, хто стане наступним чоловіком артистки

Російська артистка Лоліта Мілявська не встигла розлучитися з молодим обранцем, як вже знайшла собі нового. Нещодавно зірка натякала, що знову готова стати нареченою. Джерело

Зі своїм п’ятим чоловіком Дмитром Івановим Лоліта розлучилась і вже знорву щаслива в нових відносинах.

Нещодавно артистка розповіла про нового обранця – чоловік він не публічний, з серйозною роботою, але вона поки що не готова представити його публіці. Однак стає ясно, що шостий шлюб зірки зовсім не за горами.

Судячи з одкровень знаменитості, можна відзначити, що вона налаштована на серйозні відносини і на продовження цієї інтрижки, мабуть, як і сам коханий.

Читайте також: Джамала стане мамою вдруге: фото співачки

Схоже, що так. Більш того, Лоліта ж давненько стала натякати на торжество – після того, як вона в липні минулого року заявила про розставання з п’яти чоловіком, пізніше вона вже щосили світилася від щастя і говорила, що готова знову піти під вінець.

Не дарма, здається, вона так натякала на свою нову любов.

Більш того, коханець Мілявської тільки й робить, що намагається завоювати жінку. Недавню спільну відпустку оплачував обранець, що вже свідчить про його серйозні наміри.

Однак не всі шанувальники щасливі за Лоліту, деякі вважають, що їй потрібно бути обережнішою, адже коханий може всього-навсього її використовувати заради піару, адже вона знаменита і таке з нею вже було.

facebook