fbpx

Лоліта Мілявська обурилася на Україну через закони, та висловила свою думку: “Я хочу, щоб перестали нищити все і всіх, але питання з “націоналістами” треба вирішити”

Лоліта Мілявська обурилася на Україну через закони, та висловила свою думку: “Я хочу, щоб перестали нищити все і всіх, але питання з “націоналістами” треба вирішити”

На тлі пропозиції Верховної Ради про заборону російської музики у громадських місцях, співачка українського походження, яка проживає в Москві, Лоліта Мілявська звинуватила Україну у зраді. За словами знаменитості, цей законопроєкт її жодним чином не стосується, тому що їй уже давно заборонили відвідувати українську територію.

Співачка в ефірі радіостанції “Говорить Москва” зазначила, що вона не гастролює в Україні, а лише хоче відвідувати свою 79-річну матір та доньку. Зазначимо, що нещодавно завдяки волонтерам родичів Лоліти вдалося евакуювати із Києва

“Я людина, яка вже шість років заборонена до в’їзду на свою батьківщину, а мені ось в інтернеті пишуть “ви зрадили свою батьківщину”. А для початку батьківщина зрадила мене, якщо говорити серйозно. Я туди не на роботу, у мене мама, якій 79 років, донька. Тому у мене до цього жодного відношення. Мені все одно, які ухвали”, – сказала співачка.

Вона додала, що хотіла б, щоб перестали нищити все і всіх та “вирішили питання з націоналістами”.

“Чесне слово, я не пнулася за можливість працювати, не писала покаяних листів із проханням мене пустити на Україну. Якщо моя батьківщина прийняла рішення, що я там не потрібна, отже, я там не потрібна”, – сказала Мілявська.

Варто нагадати, що співачці заборонили в’їзд в Україну через виступи в анексованому Криму у 2015 році.

Слава Україні!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page