fbpx
Україна
“Лорак до цієї красуні далеко”: молода наречена Мурата Налчаджіоглу приємно здивувала шанувальників новим іміджем (фото)

“Лорак до цієї красуні далеко”: молода наречена Мурата Налчаджіоглу приємно здивувала шанувальників новим іміджем.

Дівчина змогла вразити новим образом, але не обійшлося без порівнянь з Ані Лорак.

Візажист Лілія Реус, а також молода наречена екс-дружина Ані Лорак, бізнесмена Мурата Налчаджіоглу продовжує інтригувати в своєму Instagram кадрами з відпочинку. Не так давно чоловік з новою сім’єю відправився на відпочинок і там же зустрівся з єдиною дочкою від першого шлюбу.

Зараз і Лілія, і дочка Мурата і Лорак добре проводять час. Сама молода дівчина вирішила зацікавити кадром з відпустки. Нагадаємо, сам Мурат допомагав українським біженцям і не раз розповідав, чому змушений був виїхати з Києва.

Так, Лілія знялася в декольтованій сукні з вирізами на торсі і вирішила підкреслити засмагу. Без порівнянь з Лорак не обійшлося:

“Дуже хороша. Краса. Красуня, як завжди! Красуня з обкладинки. На Лорак схожа! Тій Лорак ще до цієї красуні далеко. З Лорак можна і не порівнювати – тому, що її краса, як і вона сама,вже у минулому. Мурат знайшов собі гідну, ще кращу і незрівнянну”.

Фото, скріншот з відео