fbpx
Україна
Лише в час війни Андрій Данилко вперше розсекретив свою любов: “Єдина та кохана!”

Лише в час війни Андрій Данилко вперше розсекретив свою любов: “Єдина та кохана!”

Життєрадісна і не тільки Вєрка Сердючка абсолютна протилежність того, хто виконує її роль – Андрія Данилка. У жовтні талановитій людині виповниться 49 років, але він так і не встиг створити сім’ю.

Про особисте життя Андрія Данилка відомо не так багато: у дев’яностих у нього був досвід спільного проживання з коханою, кажуть, це була актриса, яка грала роль мами Сердючки – Інна Білоконь. Вона старша за артиста на кілька років, хотіла сім’ю та дітей, Андрій же хотів розвиватись у сфері шоу-бізнесу.

Артисту також приписували роман із актрисою Радмилою Щегольовою. Пізніше, з 2016 року, Данилко знову став з’являтися на публіці з Інною Білоконь, а в мережі почали гуляти світлини, зроблені під час спільного відпочинку в Майамі, на яких пара цілується. Сам артист називає Інну близьким другом і не розкриває подробиць.

Зараз Андрій Данилко зайняв статус холостяка, він ніколи не розповідає про свої стосунки, воліє жити один. По господарству йому допомагає жінка, але Андрію комфортно у своїй самоті. У 2018 році Данилко все ж зізнався, що у нього були серйозні стосунки, які закінчилися. Після цієї події Вєрка Сердючка пішла у довгострокову відпустку, бо Андрій важко переживав розставання. Данилко пояснює це тим, що його внутрішній стан дисонує із образом яскравої Сердючки. В одному з інтерв’ю Андрій Данилко все ж таки відповів на питання про особисте життя:

“Моя єдина та улюблена дружина – це моя робота”.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Андрій Данилко залишився у Києві, вважає своїм обов’язком допомагати своїй країні там, де це потрібно. Ми знаємо, що добре серце Данилко не може пройти повз людське лихо. Артист З перших днів війни став активно допомагати ЗСУ, влаштовуючи благодійні  концерти.

З такими українцями – все буде Україна!

Слава ЗСУ! Слава Богу!

Фото – скріншотт з відео