fbpx
Україна
Лист від бійця, який мужньо тримає оборону «Азовсталі»: “Поки не було мережі, прокручував у голові все своє життя, згадував дитинство, місця де був, різні запам’ятовують ситуації, все було перед очима як у фільмі. Ми не збираємося бути мучениками, ми боремося і за свої життя теж чекаємо підтримки. А я завжди лише хочу бутерброд з великим шматком вареної ковбаси і ряженку з курагою”

Лист від бійця, який мужньо тримає оборону «Азовсталі»:

“Поки не було мережі, прокручував у голові все своє життя, згадував дитинство, місця де був, різні запам’ятовують ситуації, все було перед очима як у фільмі.

Дуже багато чую від хлопців що коли вийдуть – одружуються і заведуть дітей, напевно, це основні плани всіх хто ще не встиг.

Хлопці у яких вже є дружини та діти, коли виходить побачити відео з дітьми – ридають і посміхаються одночасно… Цікаво за цим спостерігати, за почуттями, які не можливо передати, як тече життя. Я завжди був людиною що сидить у кутку та за всіма спостерігає з боку…

Ми, як і раніше, сповнені хоробрості і тримаємо оборону, оборону всієї країни.

Противник кожен день намагається захопити Азовсталь, бомбардування авіацією, артилерією (усім, що є) але навіть у найжахливіших умовах ми даємо їм бій і вони як боягузливі собаки біжать з позицій.

Ми не збираємося бути мучениками, ми боремося і за свої життя теж чекаємо підтримки.

Ви робите велику інформаційну роботу щоб допомогти нам, продовжуйте так само, підтримуйте нас інформаційно, кричіть всім про нас, ви величезні молодці.

Хочу, щоб мої друзі ще раз побачили своїх дітей і відчули запах своїх дружин.

А я завжди лише хочу бутерброд з великим шматком вареної ковбаси і ряженку з курагою.

Все буде добре, ми обов’язково повернемося.”

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.