fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Світ
Люди, які носять окуляри, дійсно розумніші: це не міф

Вчені проаналізували генетичні дані понад 300 000 людей у ​​віці від 16 до 102 років.

Весь час існував стереотип, що люди з поганим зором більш здібні, ніж ті, хто має відмінний зір. Але останнє дослідження показало, що насправді це не стереотип.

Вчені з Единбурзького університету знайшли прямий зв’язок між інтелектом і поганим зором, провівши найбільше світове генетичне дослідження когнітивних функцій.

Вони проаналізували генетичні дані понад 300 000 людей у ​​віці від 16 до 102 років з Австралії, Європи і Північної Америки.

Читайте також: ЯК ЗБЕРЕГТИ СІМ’Ю І КОЛИ КРАЩЕ РОЗЛУЧИТИСЯ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТА

Учасники дослідження повинні були пройти різні тести на мислення, результати яких дозволили скласти загальну оцінку когнітивних здібностей.

Люди, які мали кращі результати в тестах, на 30% частіше мали поганий зір, на відміну від тих, хто погано здав тести.

Дослідження також показало зв’язок між когнітивної здатністю і генами, які, як відомо, відповідають за серцево-судинне здоров’я.

Більш того, команда вчених виявила 148 генів, пов’язаних з такими навичками мислення, як пам’ять, швидкість розумова обробка і орієнтація в просторі. Про 58 з них ніколи не було відомо.

Вчені стверджують, що результати дослідження можуть допомогти зрозуміти зниження когнітивних функцій і попередити розвиток деменції.

Джерело.

Related Post