fbpx
Суспільство
Люди запропонували Львів зробити першим містом України, вільним від маршруток

Львів може стати першим містом України, в якому не буде маршруток: петицію про їх заміну новими автобусами вже підтримали депутати.

Ініціаторами подачі петиції стали дві львів’янки, яким одного разу набридло добиратися на роботу в переповнених маршрутках.

“У петиції ми запропонували дворічний план відмови від маршруток. За пару днів ми набрали більше, ніж було потрібно – це було 600 голосів з 500 необхідних для розгляду петиції”, – розповіла автор пропозиції Анна Мисишин.

Пізніше депутати підтримали цю петицію, хоча і припустили, що повністю відмовитися від маршруток у Львові буде непросто.

“Перевізники не потягнуть покупки автобусів, перевізники не тягнуть зараз нормально ремонтувати ті існуючі жовті” Богдани “, які у них є”, – нагадав депутат Львівської міськради Любомир Босаневіч.

При цьому чиновники запевняють, що, незважаючи на дорожнечу, вони готові виділити потрібні гроші: велике багатомісне авто здатне перевозити пасажирів відразу трьох маршруток, і варто при цьому 120 тисяч євро. Перші 100 великих комунальних автобуса їздитимуть по місту вже восени.

Читайте також: У ЛЬВОВІ 17-РІЧНА ДІВЧИНА ВUПAЛA З ВІКНА ГУРТОЖИТКУ

“Це зніме практично всі питання по тим проблемам і тому дискомфорту, які є у львів’ян з перевезеннями. Якщо такими темпами йти, по 100-150 щороку, на це піде 5-6 років”, – припустив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

У свою чергу, приватні перевізники нову транспортну концепцію сприйняли без ентузіазму. Вони кажуть, що для Львова це неприйнятно, оскільки місто старий, а вулиці вузькі.

“Якщо ми пустимо велика кількість великогабаритних автобусів через центральну частину міста, ми зіткнемося з проблемою, що почне руйнуватися історична частина міста”, – вважає Іван Велійка глава Асоціації перевізників Львівщини.

Тим часом, городяни поки не вірять в те, що Львів стане першим в Україні містом без маршруток, і продовжують штурмувати переповнені мікроавтобуси.

Нагадаємо, раніше у Львові за кермом маршрутки попався п’яний водій. Рівень алкоголю в крові водія був в 12 разів вище норми – 2,49 проміле.

“Увечері, 25 березня, патрульні отримали інформацію, що на вулиці Стрийській маршрутка №116 створює перешкоди іншим учасникам дорожнього руху”, – повідомляє патрульна поліція Львівської області.

Джерело.

Related Post

facebook