fbpx

Людина з великої літери, справжній друг України. Легендарний актор і співак сміливо і відкрито підтримав нас у прямому ефірі. Вахтанг Кікабідзе – українцям: – Схиляюся перед вашим героїзмом, ви боретесь за всю Європу! Я хочу моїм братам і сестрам українцям сказати, – відео

Людина з великої літери, справжній друг України. Легендарний актор і співак сміливо і відкрито підтримав нас у прямому ефірі.

Видатний грузинський актор та співак Вахтанг Кікабідзе звернувся до українців. Він підтримав нашу країну і навіть випив на її честь у прямому ефірі Фактів ICTV.

– Грузинський народ хоче впливати на ситуацію України, але поки що не вдається – це дуже довга розмова. Я думаю, що в результаті Україна виграє цю мерзенну війну, і все це незабаром закінчиться, – сказав Вахтанг Кікабідзе.

Артист також звернувся до нашого народу, українців, які хоробро захищають свою землю від російських фашистів з 24 лютого.

– Я хочу моїм братам і сестрам українцям сказати, що я схиляюся перед вашим героїзмом. Ви робите все можливе та неможливе і боретесь не лише за Україну, а й за всю Європу. ЄС чомусь чекає на момент, щоб встрянути в цей захист, – додав Кікабідзе.

Нагадаємо, що Кікабідзе – почесна людина на території України. 24 серпня 2021 він був нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Його вручив легендарному артисту особисто президент України Володимир Зеленський у День Незалежності України.

Дякує, пане Вахтанг! Сил вам і здоров’я, а нам – мужності, сміливості і Перемоги!

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, відео – Факти ICTV.

You cannot copy content of this page