fbpx

Маги і провидці згуртувавшись, склали точні пророцтва про Україну на 2023 рік. Кожен з них зв’язався з вищими силами, і привідкрив завісу майбутнього: “Це буде потужна та масштабна загроза економіці!”

Маги і провидці згуртувавшись, склали точні пророцтва про Україну на 2023 рік. Кожен з них зв’язався з вищими силами, і привідкрив завісу майбутнього: “Це буде потужна та масштабна загроза економіці!”

В час війни багато з людей хочуть дізнатися, що чекає на Україну, чи конкретні міста. Астроексперти поділилися своїми думками та бачення.

Що з цього вийшло, читайте в нашому матеріалі.

Прогнози та пророцтва від найсильніших екстрасенсів України на 2023 рік.

Багато людей хочуть дізнатися наперед, що чекає на нашу Батьківщину – чи матиме світле майбутнє чи навпаки щось “чорне” і не хороше. У цьому питанні можуть допомогти маги, які вже склали точні пророцтва про Україну на 2023 рік.

Прогнози екстрасенсів

Тільки екстрасенси та маги можуть відкрити простим людям завісу майбутнього. Для України вже існує низка передбачення екстрасенсів, магів і астрологів, які можуть зв’язатися з вищими силами і духами. Зараз ситуація навколо країни непроста, але чомусь багатьом екстрасенсам надходить така інформація, що вже весною 2023 року ситуація з війною вирішиться на користь України. Щоб трохи дізнатися про те, що чекає на українців, варто вивчити пророцтва та прогнози для України на 2023 рік від найсильніших екстрасенсів.

Яким бачить 2023 рік Людмила Хомутовська

Багато екстрасенсів передбачили, що бойові дії в Україні поки що закінчаться не скоро. До їхнього ясновидіння приєдналася і екстрасенс Людмила Хомутовська. Вона сказала, що до закінчення 2023 року бойові дії будуть вщухати, але нанівець вони повністю не зійдуть. Вона сказала, що загроза з Росії буде у західній частині України 2023 року. На її думку, вирішиться війна на користь України вже навесні.

На думку екстрасенсу на Хомутовську Росію чекає велика поразка. Це буде потужна та масштабна загроза економіці країні-агресору. Сторона, яка не хоче домовлятися, дуже поплатиться за це в майбутньому. На її думку, це стосується Росії. Варіантів для вирішення проблеми не буде. Від цієї супердержави залишаться “хвіст і копита”.

Олена Осипенко

Екстрасенс знає наскільки люди з давніх-давен постійно мріють дізнатися про майбутнє, і Ольга Осипенко готова в цій справі допомогти. Екстрасенс каже, що війна згуртувала українців, але люди все ще шукають підказки та допомогу від магічних сил. На думку екстрасенса Ольги, нічого хорошого не станеться цього року. 2023 такий же складний, як і 2022, коли війна прийшла в Україну. На її думку, Крим не вдасться повернути назад – він так і залишиться у Росії.

Бачення про майбутнє України від Алекперова

Якщо прочитати пророцтва та прогнози від Алекперова на наступний 2023 рік, то можна зрозуміти, що те, що відбувається у східній Україні, – це повністю виконана мета пропаганди Кремля. ЗМІ в Росії неабияк намагаються нагнітати обстановку та загальну істерію на Донбасі. ЗМІ намагаються всіма силами виставити Україну не в кращому світі перед усім світом. Той, хто порушить закон вищих сил, обов’язково зазнає поразки.

Найбільш правдиві екстрасенсорні знання від Алекперова стосуються того, що зараз світовий уряд намагається допомагати Україні і не лише військовою силою. Також перемога прийде в Україну, якщо вона не втратить свій дух героїзму.

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page