fbpx

Майже всі ми давно забули про існуванння такого стародавнього явища, як веди. Знаннями про них володіли наші далекі пращури. Але сучасний фахівець у цій сфері Володимир Древс упевнений, що прогнози з давніх вед почали збуватися якраз зараз, у наш час. Людям складно зрозуміти, що звинувачувати треба не уряд і політиків, а себе

Майже всі ми давно забули про існуванння такого стародавнього явища, як веди. Знаннями про них володіли наші далекі пращури.

Але наука ця не зникла, і сучасний фахівець у цій сфері Володимир Древс упевнений, що прогнози з давніх вед почали збуватися якраз зараз, у наш час.

У ведах говориться: «Як шовкопряд пряде навколо себе павутиння і заплутується в цьому павутинні, так і ми люди – пасмо навколо себе павутину, в якій самі заплутуємося». Іншими словами, ми робимо якісь дії, які призводять до наслідків.

Те, як ми живемо, це прояв наших дій у минулому. Світова криза, пандемія і, як наслідок, носіння масок, обмеження свобод, війна… Людям складно зрозуміти, що саме їхні дії й спричинили такі наслідки.

Є ті, кого всі ці світові перипетії не торкнулися, але також є й ті, хто страждає від наслідків цих негативних проявів. Наприклад, погіршення самопочуття, втрата будинку чи роботи… Людям складно зрозуміти, що звинувачувати треба не уряд і політиків, а себе.

За словами Володимира Древса, уряд – це інструмент у руках Бога, який має нам показати, що ми робимо неправильно.

Засмучуватися не варто: все можна змінити. Якщо звернутися до історії, можна зрозуміти, що імперії недовговічні. Римська імперія, Британська імперія… Вони були, але згасли. Їхній фінал ясний.

Імперії виникатимуть, а потім руйнуватимуться. І це відбуватиметься доти, доки у світі не з’явиться лідер чи якась система, яка служитиме Богу і піклуватиметься про все людство. І це неодмінно станеться!

Коли? На це питання лише одна відповідь: «У Бога на все свої плани!»

Бездіяльність призводить до кармічних наслідків. Дії з агресією також призводять до погіршення життя.

Єдиний вірний спосіб змінити себе, своє життя та країну – це зміна свідомості.

Потрібно почати думати та діяти по-іншому. Єдина революція, яка врятує наш світ, – це революція нашої власної свідомості.

У ведах говориться, що якби на землі було б хоча б 2% святих, то світ перетворився б на рай. Нам потрібні люди, які за допомогою свого внутрішнього світла, праведності могли б змінювати суспільство на краще. Ось тільки хто ці люди та де вони? У храмах? Не думаю! Може, настав час починати з нас самих, переконаний пан Володимир.

Перше, що ми можемо зробити, щоб змінити наше суспільство, – це відмовитися від того, що одурманює і поневолює свідомість людини і робить з неї тварину. Вибирай здоровий спосіб життя, а також слідкуй за тим, яку інформацію вживаєш.

Ми маємо відновити у суспільстві повагу до старших. Під старшими Володимир Древс має на увазі мудреців. Обов’язок кожного – стати людиною і взяти відповідальність за свою сім’ю і виростити із себе мудреця, який згодом візьме відповідальність за все суспільство.

Цінність старшого покоління в тому, що воно несе життєвий досвід та мудрість життя. Люди проживають різні долі, йдуть різними дорогами, але наприкінці життя дійдуть однакових життєвих висновків.

Стародавні знання кажуть, що світло завжди розганяє пітьму. Наприклад, якщо ми приходимо в приміщення, де є таргани, немає сенсу їх цькувати, не розчистивши сам простір. Не борись з пітьмою – збільшуй світло!

Якщо ми хочемо змінити суспільство, варто почати із себе. Змінюючись самі, ми змінюємо своє життя та життя наших рідних. Вивчай закони всесвіту, змінюйся сам і, може, не відразу, але ти помітиш, як все навколо почне змінюватися! Ось такі посили несуть ведичні знання експерта.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page