fbpx
Світ
Макрон назвав умову, за якої готовий поїхати до Росії: “Хтось не розуміє, чому я продовжую говорити з Путіним” – всі подробиці

Президент Франції Емманюель Макрон заявив про готовність поїхати в Росію, якщо це буде потрібно, але зазначив, що такий візит може відбутися лише за попередніх умов.

Про це Макрон заявив в інтерв’ю французькому телеканалу TF1.

– Хтось не розуміє, чому я продовжую говорити з Путіним. Я робив це, тому що вбачаю в цьому роль Франції. Візит до Росії? Для цього потрібні попередні умови, а отже, жести з боку Путіна. Я продовжу говорити з ним з відома президента України і за умови, що це матиме користь, – зазначив президент Франції.

Президент Франції уточнив, що згадані ним передумови станом на сьогодні не виконані.

Макрон завірив, що його відносини з Володимиром Зеленським не погіршились через контакти з російською стороною.

– Я був першим лідером, який прийняв його між двома турами (президентських виборів у 2019 році), – нагадав президент Франції.

Перебуваючи в Києві, Макрон також розповідав, що його дзвінки до Путіна нерідко відбувалися на прохання Києва, але частіше він дзвонив за власною ініціативою.

Після зустрічі з Володимиром Зеленським у Києві лідери Німеччини, Італії, Румунії та Франції висловилися за “негайний” статус кандидата на членство в ЄС для України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.