fbpx
Шоу-бізнес
Перші фото з вінчання Максима Галкіна і Алли Пугачової

Галкін з’явився на церемонії в чорному костюмі і білій сорочці, а його дружина в наряді рожевого кольору.

Шоумен Максим Галкін і співачка Алла Пугачова через шість років шлюбу повінчалися в храмі. Галкін з’явився на церемонії в чорному костюмі і білій сорочці, а його дружина була помічена в наряді рожевого кольору з фатою.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ ВИЙШЛА В СВІТ У ЗВАБЛИВІЙ СУКНІ ЗА П’ЯТЬ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

У храмі були присутні діти зіркової пари – Ліза і Гаррі.

“Спасибі всім за привітання! Я все життя буду каятися за перше вінчання, і просити прощення у Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав. Слава Богу, що мені ще можна вдруге вінчатися.

Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім’я любові і вірності до кінця моїх днів. Господи! Продовж мою щасливе життя, як можна довше в здоров’ї і благополуччі мого чоловіка і дітей. АМІНЬ”, – написала Алла Борисівна на сторінці в Instagram.

Композитор Ігор Ніколаєв став боярином на церемонії. “Великий світлий день у моїх улюблених Алли і Максима! Перший раз в житті по Промислу Божому виявився боярином і тримав корону над головою жениха!

Це так відповідально, так хвилююче і так зворушливо! Щастя поцілувати і потримати на ручках свою хресну дочку Лізу, щастя бачити улюблену сім’ю гармонійною, згуртованою і сонячної! Вітаємо, цілуємо, Бережи Вас Бог! “, – поділився артист.

Джерело.