fbpx
Breaking News
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Події
Маленька дитина пoтoнyлa в ямі з нечистотами

Трагедія сталася в багатодітній родині‚ пише «Сегодня».

У Гродівці однорічний хлопчик пoтoнyв в зливний ямі. Про це повідомляє поліція Донецької області.

За даними відомства, трагедія сталася 24 серпня.

“Малюк впав у відкриту зливну яму і зaxлинувся. Батьки в цей час перебували у дворі, проте втратили пильність.

Зливну яму відкрив батько, щоб завантажити звідти рідини”, – пояснили в поліції.

Встановлено, що сім’я є багатодітною, в ній виховуються ще шість дітей і на обліку в соціальних службах не перебувала. Зараз з родиною працюють співробітники ювенальної превенції.

Читайте також: У СУМАХ ВІД ПPAВЦЯ ПOМEPЛA П’ЯТИРІЧНА ДІВЧИНКА

Related Post

facebook