fbpx

Маленька дівчинка, яка прикрила українським прапором відомих казкових героїв: американського Мікі Мауса, чеського Крота, пса Бітцера з історії про британського баранчика Шона, польських Льолика та Болека, нордичного Мумі-троля та німецьку бджілку Майю. Увесь цивілізований світ

У Празі, столиці Чехії, в районі Нусле з’явився зворушливий мурал на тему війни в Україні.

Автор муралу – стріт-арт художник казахського походження ChemiS, який живе у цій країні, повідомляє europe-cities.com. Над малюнком, який знаходиться на вулиці Моймирова, кілька днів працювали декілька людей, мурал законний і розміщений за домовленістю із власником будинку.

На стінописі – маленька дівчинка, яка прикрила українським прапором відомих казкових героїв: американського Мікі Мауса, чеського Крота, пса Бітцера з історії про британського баранчика Шона, польських Льолика та Болека, нордичного Мумі-троля та німецьку бджілку Майю.

Художник ChemiS прокоментував свою роботу у Facebook.

Україна зараз бореться, аби захистити своє майбутнє і свою свободу, а також нашу. Як батько двох дітей, я не можу уявити безпорадність, біль і страх, які відчувають звичайні люди. Ми всі бачили кадри тіл, розбитих міст та спортзали, повні жінок з дітьми та їхніх бабусь та дідусів. Просимо продовжувати допомагати та показувати цінності нашого суспільства”, – зазначив художник.

Слава Україні і ЗСУ! Берижи нас всіх, Боже.

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page