fbpx

Мама Наташі Корольової підтримала Україну та “попрощалась” зі своїм зятем після його публічної заяви (фото)

Мама Наташі Корольової підтримала Україну та “попрощалась” зі своїм зятем після його публічної заяви (фото)

Людмила Поривай виступає проти війни в Україні, поки її донька Наташа Корольова мовчить, а зять Тарзан поклоняється “русскому міру”

Як з’ясувалось, у родині Наташі Корольової різні думки про війну Росії проти України. Так, Тарзан сліпо підтримує російську агресію та просуває пропаганду у себе в соцмережах. А ось старша сестра Корольової, яка раніше виступала під псевдонімом Руся, активно підтримує рідну країну.

Сама ж Наташа продовжує мовчати про “життя”, яке влаштували російські солдати на її батьківщині, та ниє про те, як у неї все погано.

Тим часом мама артистки Людмила Поривай публічно зреклася зятя Сергія Глушка… щоправда лише в Мережі.

Так, Людмила Поривай відписалася від Тарзана у Instagram. Очевидно, у зіркової мами увірвавя терпець, бачачи, яку нісентіницю просуває чоловік її доньки.

Окрім того, мама Корольової вперше написала пост в соцмережі українською, підтримавши свою батьківщину, на яку напали російській солдати. Хоч вона і не назвала головного винуватця війни…

Моя сестричка, родичі, друзі, подруги та моя країна, в якій я народилася і яку люблю усією душею! Я переживаю і страждаю разом з вами! Вірю в те, що цей жах скоро закінчиться! Молю Бога за всіх вас! Моє серце з вами, – написала Людмила Поривай.

Нагадаємо, Людмила Поривай вже більше 30 років живе у США, куди переїхала після відходу у інший світ батька Наташі Корольової в 1993 році. Там вона вийшла заміж за мігранта Ігоря Ельперіна, який переїхав до Штатів понад 40 років тому. В лютому зіркова мама відзначила своє 76-річчя.

Фото з мережі інстаграм

You cannot copy content of this page