fbpx
Україна
Мама відомого українського виконавця залишилися жити в окупованому українському місті. Артем Пивоваров відверто розповів про маму, яка мешкає у Вовчанську у Чугуївському районі Харківської області. Про його новозбудований будинок в Ірпені нічого й казати

Мама відомого українського виконавця залишилися жити в окупованому українському місті. Артем Пивоваров відверто розповів про маму, яка мешкає у Вовчанську у Чугуївському районі Харківської області.

Як поділився Артем Пивоваров, його мама вже більше п’яти місяців перебуває під окупацією. Будинок батька співака розташований неподалік кордону з Російською Федерацією в містечку Вовчанськ. Населений пункт знаходиться у Чугуївському районі Харківської області. Як відомо, російські війська й досі займають ці землі.

Сам Пивоваров вважає, що історій, подібних до його історії, за час повномасштабного російського вторгнення з’явилося дуже багато. Однак у нього особливий зв’язок із матір’ю, і тому він дуже турбується за неї.

– За п’ять місяців війни у ​​нас у кожного є свої історії, пов’язані з близькими людьми, оточуючими нас людьми, знайомими. Але ні в кого, мабуть, немає такої історії та такого сильного зв’язку, які я маю з моїми батьками, – поділився артист в інтерв’ю Маші Єфросініній.

Артем розповів, його мати відмовилася евакуюватися і виїжджати з рідного дому, коли була можливість.

– Я не знаю, що говорити на цю тему. Я дуже переживаю, дуже хвилююся. Ми на зв’язку. Ми постійно на зв’язку.

А ось сам Пивоваров зранку 24 лютого навіть не чув перших прильотів ракет та вибухів. Того дня у нього було заплановано розпакування речей. Адже, як з’ясувалося, за день до повномасштабної війни виконавець закінчив будівництво власного будинку в Ірпені.

– Я будував своє житло два роки. 23 лютого в ніч із коробками заїхав до нього. О першій годині ночі я ліг з думками про те, що на мене чекає велика купа справ. Завтра розпаковуватимуся, займатимусь житлом. Це дуже важливий момент у моєму житті, відповідальний, – згадав співак той день.

А вже о четвертій ранку Артем Пивоваров прокинувся від дзвінка друга. Той і сказав йому, що почалася вторгнення. Перші два дні, за слоами Артема, він разом із друзями провів у підвалах. Лише третього дня молоді люди наважилися виїхати з небезпечного району.

Зараз співак продовжує свою творчість в Україні і дає благодійні концерти.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Артем Пивоваров / Pivovarov (@pivovarovmusic)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.