fbpx

Мамо, нам треба у підвал: Олена Зеленська розповіла, як живе з дітьми під час війни. Перша леді України дала нове інтерв’ю

Мамо, нам треба у підвал: Олена Зеленська розповіла, як живе з дітьми під час війни. Перша леді України дала нове інтерв’ю

Дружина президента України Олена Зеленська, місцезнаходження якої суворо засекречено, дала письмове інтерв’ю німецькому тижневику Die Zeit. У ньому вона розповіла про погрози, охорону та життя з дітьми під час війни в Україні.

“Вже більше місяця ми живемо у перекрученій дійсності. Іноді мені здається, що все, що відбувається з нами – страшний сон. Я хочу прокинутися, але це реальність! Все це – жахлива правда, – розповіла дружина Володимира Зеленського.

– Те, що мене і мою сім’ю тепер переслідують, схоже на низькопробний бойовик, але потім я згадую, що було скоєно окупантами, скільки було знищено беззахисних дітей, знищено цілих родин, розтрощено беззбройних українців. Росіяни хочуть чинити тиск на мого чоловіка, загрожуючи його сім’ї. Це реалістичний план, тому ми маємо дуже сильну охорону”.

За словами Зеленської, сьогодні її діти змушені прокидатися під завивання сирен і ховатися в бункерах. Доньці президентського подружжя Олександрі зараз 17 років, а синові Кирилу – 9.

“Наша старша дочка сама знаходить інформацію — вона все так само добре розуміє, як я. І ми з нею обговорюємо те, що відбувається. Молодший теж усвідомлює, що Україна зараз бореться за виживання. Він малює війну, і мені від цього страшно. Я б хотіла, щоб він малював щось інше…

Я мрію про той день, коли він знову почне малювати Бетмена або Людину-павука. Але мене дуже здивувало, як добре діти трималися в перші дні вторгнення, – каже вона.

– Вони діяли організовано і дисципліновано, не задавали зайвих запитань і все робили швидко. Їм не заважало те, що їм доводилося спати в одязі кілька днів поспіль. Однієї ночі я так втомилася, що міцно заснула і не почула повітряну тривогу. Мій син мене повністю спокійно розбудив і сказав: “Мамо, нам знову треба у підвал. Вставай. Пізніше поспиш”.

Як і мільйони українців, дружина Володимира Зеленського вірить у перемогу та Збройні Сили України.

“Вселяє мужність те саме, що допомагає і мільйонам українців: віра в нашу армію і в нашу перемогу, надія на вільне та блискуче майбутнє, а також любов до України”, – розповіла Олена.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page