fbpx

Марченко вперше після затримання чоловіка звернулася до Володимира Зеленського:”Відпустіть! Він за мир!”

Марченко вперше після затримання чоловіка звернулася до Володимира Зеленського:”Відпустіть! Він за мир!”

Марченко попросила Зеленського відпустити Медведчука, який “виступав за мир”

Дружина народного депутата Віктора Медведчука, якого вчора ввечері затримала СБУ, Оксана Марченко публічно звернулася до Володимира Зеленського. Вона сказала, що її чоловік завжди” виступав за мир та діалог”, тому його утримання є незаконним.

Також Марченко додала, що нардеп не намагався покинути Україну і це нібито відомо очільнику держави. Ролик вона опублікувала на своїй сторінці в YouTube.

В своєму відео Марченко попросила Президента України звільнити її коханого з-під варти, адже, з її слів, СБУ затримала його незаконно.

“Я – Оксана Марченко, дружина народного депутата України Віктора Медведчука звертаюся до президента Зеленського. Прошу вас організувати всі необхідні дії для негайного звільнення мого чоловіка, якого незаконно утримує СБУ”, – сказала вона.

Також Марченко завірила, що її чоловік нібито виступав за інтереси України та не намагався покинути країну.

“Віктор Володимирович не порушував жодного закону України та не покидав її. Він завжди виступав за мир та діалог, порозуміння в Україні. І вам, пане президенте, це дуже добре відомо”, – йдеться в промові Марченко.

Окрім цього Марченко заявила, що її чоловіка переслідували через “політичні мотиви”, що є незаконним в Україні.

В кінці телеведуча драматично наголосила, що чекатиме відповіді від Володимира Зеленського на своє звернення.

“Немає жодних сумнівів, що мого чоловіка переслідують за політичними мотивами, попри закони України та норми міжнародного права. Його життя повинно бути поза небезпекою. Я чекаю вашої відповіді”, – сказала Оксана.

Слава Україні!

Слава ЗСУ

You cannot copy content of this page