fbpx

Марченко записала нове відео. Цього разу до кума. Попросила, щоб той вирішив питання з Медведчуком

Марченко записала нове відео. Цього разу до кума. Попросила, щоб той вирішив питання з Медведчуком

Українська телеведуча Оксана Марченко опублікувала чергове звернення до світових лідерів із закликом допомогти її чоловікові, затриманому СБУ народному депутату-опозиціонеру Віктору Медведчуку. Цього разу колаборантка записала відео для президента РФ, а за сумісництвом свого кума Володимира Путіна.

Ролик Марченко розмістила на своєму YouTube-каналі. У ньому вона закликала кремлівського диктатора сприяти звільненню її чоловіка та тисячі інших “в’язнів”.

У зверненні ведуча зауважила, що не вірить у справедливість суду, в якому бере участь Медведчук. За словами телезірки, її чоловіка затримали лише за те, що він висловлював свою “принципову” позицію та “говорив правду”.

“Вельмишановний Володимире Володимировичу, прошу вас про допомогу! Ви чудово знаєте про те, що судилище, влаштоване над Віктором, не має нічого спільного зі здоровим глуздом і є яскравим прикладом позаправової розпpави над неугодним політиком за його послідовну, принципову та відверту позицію.

Я, Оксана Марченко, не вірю в справедливість суду, в якому бере участь Віктор Медведчук. Життя мого чоловіка таке ж дороге мені, як і життя тисячі ув’язнених СБУ, які зараз томляться в її катівнях лише за те, що вони висловлюють свою позицію і говорять правду” , – промовила дружина опозиціонера

Серед “колег” Медведчука з ґрат, Марченко виділила такі прізвища: Ян Таксюр, Олександр Коревін, Юрій Ткачов, Олег Новіков, Гліб Ляшенко та Володимир Клименко. Ведуча закликала “вельмишановного” кума “прикласти всі можливі способи для звільнення цих людей”.

Вона також наголосила, що особисто зв’язалася з сім’ями військовополонених із Британії та звернулася до уряду їхньої країни з пропозицією обміняти англійців на Медведчука.

Фото – скрін з відео

You cannot copy content of this page