fbpx

Марія Яремчук в старовинній вишиванці знялась в унікальній фотосесії

Співачка знялася у фотосесії, присвяченій Дню Незалежності України, передає Сегодня.

Напередодні святкування 26-ї річниці Незалежності країни 26 українок, представниць різних професій, взяли участь в спеціальному фотопроекті. Серед них єдина співачка – Марія Яремчук.

Перед камерою співачка Марія Яремчук позувала в старовинній колекційній вишиванці кінця XIX століття, доповненої сучасною спідницею від відомого українського дизайнера Олени Бурби.

Читайте також: «А Крим вже не розкішний?» на Кіркорова нaкинулись через пост в Instargam

Про унікальність і неповторність черновишитої рукавної сорочки, яку приміряла Марія, дозволяє говорити огляд крою. Такі вишиванки з плечовими вставками, пришитими по основі тканини, шили тільки в селах Борщівського району Тернопільської області. Вишивка виконувалася вовняною ниткою “бавна”, техніками “колодки”, “ретязь”, “лічильна гладь”, “ланцюжок”. Основним мотивом була архаїчна графема ромба з гачками.

Читайте також: Ані Лорак згадала, як її бuли в інтернаті

У гардеробі артистки також є кілька традиційних вишитих сорочок: “Вишиванка – це не просто символ України, один з найефектніших елементів народної творчості, непідвласного плину часу. Це також дуже красиво, сучасно і стильно”, – говорить співачка.

You cannot copy content of this page