fbpx
Україна
Маша Єфросиніна після мовної “бурі”, ще раз звернулася до українців: “Я не збираюсь опускатись до рівця “цих”. Мені соромно!”

Маша Єфросиніна після мовної “бурі”, ще раз звернулася до українців: “Я не збираюсь опускатись до рівця “цих”. Мені соромно!”

Нещодавно Маша Єфросиніна стала “головною героїнею” в “бурі” з мовним питанням. Ведуча у інтерв’ю ще раз повторила свою думку.

Єфросиніна впевнена, що подібні суперечки грають на руку російській пропаганді, яка висвітлюватиме розбіжності українців і показуватиме розбрат усередині країни. Своєю думкою вона поділилася в інтерв’ю для програми “Балаканка”.

“Шалено поширюють думку “хайпу”, які за рахунок цього просто нарощують підписників, просувають свої канали за рахунок того, що ображають інших людей. Цей наратив базується на зростанні розколу в країні. Це як мінімум недалекоглядний акт. І як максимум ні до чого не приведе, крім болю для всіх та розколу країни”, – почала артистка.

“Засмічуючи всіх, хто щось робить. От якщо робиш, не сидиш тихо на дивані з засмоктаним пальцем у роті, а іншим строчучи, все це розганяючи – я бачу, що не пишуть лише ті, хто дійсно щось робить. Єдине, що я відчуваю в цьому, це страшенний сором за людей. Сором за українців. Бо так недалекоглядно, так примітивно, так самостійно вкладати в руки нашого ворога зброю, щоб нас винищувати – це треба постаратися. Це прямо супер. Це 5 місяців наші хлопці за що віддають життя? За те, щоб ми пересварилися всі? Щоб ті боти з Ростова-на-Дону сиділи та казали: “Вы нас работы лишили”, – сказала знаменитість.

“Як так? Так об’єднатися на березень, квітень, частину травня, так схопитися одне за одного, вгризтися, врости плечима одне в одного, щоб сьогодні канали свої срані розкручувати? Щоб ім’я Єфросиніної ставити в усі заголовки, а потім іще на рекламу і на просунення ставити?..

Ти допомагаєш російській пропаганді, яка завтра зробить сюжет про розкол, роз’єднання. Я переживу, тому що я сильна і в мене відповіді перед моєю совістю закриті на багато років вперед за те, що ми робимо з командою, за те, що мій чоловік мовчки без фоточок витягає людей з-під куль на фронті. Нас не будуть вчити, як любити країну”, – підсумувала Єфросиніна.

Фото – скріншот з відео