fbpx

Маша Єфросиніна поділилася цікавою інформацією про Філіпа Кіркорова. Такого від нього ніхто не очікував

Маша Єфросиніна поділилася цікавою інформацією про Філіпа Кіркорова. Такого від нього ніхто не очікував.

Телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, що Філіп Кіркоров, який вимагав звільнити Медведчука, колись випрошував ролі у Володимира Зеленського. Під росіянина спеціально писали ролі, оскільки він постійно телефонував.

За словами Єфросиніної, колись Володимир Олександрович їй особисто розповідав, що Філіп Кіркоров випрошував ролі в комедіях, які знімала студія “Квартал 95”.

Як Кіркоров випрошував ролі у Зеленського

Філіп Кіркоров тривалий час виступав в Україні, тут він заробляв, а тепер мовчить про війну. Артист навіть не натякнув на те, що українському народові зараз важко, навіть слово не сказав про ті жахіття, які зараз відбуваються на території нашої країни. А колись він хотів бути у кожному фільмі, які знімала виробнича компанія нашого чинного президента. Кіркорова не знімали ніде, окрім цих фільмів.

“Мені Володимир Олександрович сам свого часу розповідав, що під Філіпа писали ролі, бо він дзвонив, казав: “Ви ж не забудьте мене взяти, покликати, я не зможу без вас”. Він знявся у всіх комедіях. Тому хоч невелику, але роль йому завжди писали. Він же просто як прилипало, як лазневий лист на попі, бо його в Україну манило”, – емоційно висловилася Єфросиніна.

“Ти пернатий індик, що ти чешеш? Яке до дітька звільните Віктора? Що тобі зробили? Куди тобі вдули? Ти ж згадай, як тебе тут вилизували. Що ж із вами, люди, відбувається?” – звернулася до росіян ведуча.

Нагадаємо, 12 квітня СБУ затримала Віктора Медведчука, який намагався втекти з країни. Після цього його дружина Оксана Марченко почала вимагати звільнення чоловіка, оскільки він “патріот і ніяких законів не порушував”. Її підтримав друг – російський співак Філіп Кіркоров, який закликав “витягти Віктора з підвалів СБУ”.

Все буде Україна!

Фото, скрін з відео

You cannot copy content of this page