fbpx
Світ
Материнська любов всесильна! Неймовірна історія сербки Олги Бошкович, яка ось вже майже 60 років носить на спині сина. Вражає…

Історія 77-річної сербки Олги Бошкович, яка ось уже 60 років носить на спині паралізованого сина. Материнська любов найсильніша!

Життя 77-річної сербки Олги Бошкович, яка мешкає в селі Мушіч, в черговий раз доводить, наскільки сильна і жертовна материнська любов.

Ця жінка більше майже 60 років носить свого паралізованого сина Предрага на спині. Чоловікові 59 років і все життя вона виховує його сама.

Батько дитини втік, як тільки дізнався, що Олга вагітна. Рідні були проти того, щоб дочка народжувала без чоловіка, але дівчина дуже хотіла стати матір’ю. Олга розуміла, що самій виховувати дитину буде нелегко, але наскільки важко їй доведеться, вона навіть не здогадувалася.

При народженні з’ясувалося, що хлопчик буде все життя інвалідом. Але дівчина не залишила немовля, а забрала його в крихітну кімнату, яку їй віддали батьки.

Коли хлопчик виріс, Олга стала носити його на спині в школу, щоб він перебував серед дітей і розвивався.

Йшли роки, і Предраг перетворився на чоловіка, але мама так і носить його на собі. Їй пропонували інвалідний візок, але жінка не взяла його. Вона каже, що сама справляється.

Предраг навчився лівою рукою робити красиві вироби з дерева, які потім дарує місцевим дітям і знайомим.

Останнім часом Олгі все важче носити сина на собі і займатися господарством.

Але найбільше її засмучує той факт, що коли вона покине цей світ, то її Предраг залишиться зовсім один і нікому не буде потрібен…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!