fbpx
Україна
Матеуш Моравецький: “Навіть якщо Україна зберегла Київ і Харків та завадила Путіну досягти своїх стратегічних цілей: Росію не можна вважати такою, що програла. Водночас той факт, що Росія ще не програла, слід розцінювати як її часткову перемогу”

Глава польського уряду Матеуш Моравецький заявив про те, що Росія за 100 днів війни ще не програла у війні проти України, частково можна розцінювати як її перемогу.

“Війна триває. Навіть якщо Україна зберегла Київ і Харків та завадила Путіну досягти своїх стратегічних цілей: Росію не можна вважати такою, що програла. Водночас той факт, що Росія ще не програла, слід розцінювати як її часткову перемогу”, – вважає польський прем’єр.

За словами Моравецького, це не звичайна війна, агресія Росії проти України – “це жах, який викликає всіх демонів 20 століття”.

У свою чергу помічник генерального секретаря ООН, координатор Організації з кризової ситуації в Україні Амін Авад заявив, що у вторгненні Росії в Україну “немає і не буде переможців”.

У той же час, за повідомленням Генштабу, на чотирьох напрямках ЗСУ змусили ворога відступити.

А  саме на Слов’янському, Сєвєродонецькому, Криворізькому напрямках, а також поблизу Красногорівки та Полтавки російські загарбники отримали відсіч ЗСУ і відступили.

Слава україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page