fbpx
Україна
Мати-героїня просить врятувати серце найменшої дитини

12-річній Мар’яні Юнак з Черкас потрібна допомога на oпepaцію. Два роки тому дівчинці поставили діагноз – лійкоподібна деформація гpyднoї клітини з асиметричним зміщенням вліво.

Ребра дитини завертаються всередину і тиснуть на серце і легені. Проблему може вирішити oпepaція по встановленню двох імплантатів. На імплантати, oпepaцію і реабілітацію потрібно 150 тис. грн.

Читайте також: УКРАЇНА ДРУКУВАТИМЕ ГРОШІ ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН

“Коли Мар’янці було 8 років, я помітила в неї невеличку деформацію гpyднoї клітини. Тоді вона була ще симетрична. Наші лікарі сказали, щоб займалася танцями. Викривлення ніби зупинилося.

Але останні 2 роки посилилося, стало асиметричним, бо Мар’янка почала активно рости. В неї почалися проблеми з серцево-судинною та дихальною системою.

Ребра тиснуть вліво на легені. Донечці важко дихати. Збільшується тиск і на серце. Воно змістилося вліво більше, ніж на 3 см. Може розвернутися і зупинитися.

Причини зaxвopювання поки що не відомі. Це може бути стрес під час вaгiтнocтi, перенесене зaxвopювання або генетичне.

Донечку врятувати може oпepaція з встановлення двох імплантатів, які зафіксують гpyднy клітину. Оперуватиме професор Левицький з “Охматдиту”. Нас там чекають 27 серпня. Через три роки імплантати треба буде витягнути. Замовлятимемо у Польщі.

На імплантати, операцію та реабілітацію потрібно 150 тисяч гривень. Для мене це захмарна сума. Бо маю п’ятьох дітей. Четверо своїх, п’яту дівчинку вдочерила, коли робила в дитячому будинку. Мар’янка в нас найменша.

З чоловіком я розлучилася, коли їй було 2 роки. Пиячив і був агресивний. Ми пережили нacuлля в сім’ї. Аліментів на трьох найменших дітей не платить. Я навіть не знаю, де він.

Планую подавати на позбавлення його батьківства. На дітей ніякої соціальної допомоги не отримую. Звертаюся за допомогою до небайдужих людей, щоб допомогли мені зібрати гроші для донечки.

Вчора прочитала в Мар’янчиному блокноті. Мріє про успішну oпepaцію”, – розповіла мати Оксана Насім.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 5189 2783 (Насім Оксана Євгеніївна )

Джерело.