fbpx

“Мені був потрібен час, щоб прийти в себе. Тепер розповідаю все, як було!” – дружина Павліка пояснила, чому влаштувала “бурю” в аеропорту Стамбула

“Мені був потрібен час, щоб прийти в себе. Тепер розповідаю все, як було!” – дружина Павліка пояснила, чому влаштувала “бурю” в аеропорту Стамбула

Відправляючись до Ізраїлю, дружина українського співака Віктора Павліка влаштувала “бурю” в аеропорту. Тепер вона детально розповіла про непростий переліт.

Катерина розповіла, що мусив пройти певний час, щоб вона відійшла від найважчого в її житті перельоту на шляху до Ізраїлю. Катерина Реп’яхова мала два рейси: з Ганновера до Стамбула і зі Стамбула до Тель-Авіва.

“В Ізраїль не можна заїхати без візи. Тому відповідно, перш ніж посадити пасажира на літак, перевіряється віза. У Стамбулі Pegasus Airlines, як я зрозуміла, ще не зустрічали біженців з України на посадці на літак. І відповідно чекали від нас класичну візу у паспорті”, – розповіла дружина музиканта.

Катерина зауважила, що з 8 березня Ізраїль змінив правила в’їзду українцям. Для цього треба отримати документальний дозвіл від міністерства іноземних справ Ізраїлю. Однак, схоже, Pegasus Airlines не надто слідкували за оновленнями.

“Я пояснювала про війну, про Україну, про зміни в правилах в’їзду для українців, але вони не хотіли мене чути… І все б нічого, якби не їх ставлення. Вони не хотіли допомагати, слухати, розбиратися. Вони просто нас відправляли, як непотріб. Я не очікувала такого від турків”, – зізналась зіркова дружина.

Врешті, вони зрозуміли свою помилку, але вибачень я не почула. Ми годину стояли біля посадки, благали, молили… І тоді я була, як ніколи, морально нестабільна, і ще все це… Але як є. Для чогось нам була дана ця ситуація”, – підсумувала Реп’яхова.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page