fbpx
життєві історії
Мені вдалося зруйнувати стосунки Ігоря з Іриною. Ну не пара вона йому. Але якби я знала, що він зв’яжеться з тою Мариною, і в них навіть до весілля дійде, то б не робила того вчинку. Відразу ж вона мені видалась мутною, а на самому весіллі я це для себе підтвердила. Тільки шкода, що мій син сліпо не вірить моїм твердженням. Я ж на власні очі бачила ці “воркотіння”, коли подихати свіжим повітрячком вийшла

Мені вдалося зруйнувати стосунки Ігоря з Іриною. Ну не пара вона йому. Але якби я знала, що він зв’яжеться з тою Мариною, і в них навіть до весілля дійде, то б не робила того вчинку. Відразу ж вона мені видалась мутною, а на самому весіллі я це для себе підтвердила. Тільки шкода, що мій син сліпо не вірить моїм твердженням. Я ж на власні очі бачила ці “воркотіння”, коли подихати свіжим повітрячком вийшла.

Мені дуже шкода свого єдиного сина.

Ми з Василем маємо тільки одного сина Ігоря. Завжди намагалися дати все найкраще, але можливо. перестаралися.

Ігор з дитинства був трішки вередливою дитиною, але це було не так вже і страшно, бо попри все я його любила. Василь хоч і працював на будові, був дуже замучений, але все одно знаходив час для сина.

Коли ж син пішов до школи, все було доволі добре. Ігор добре вчився, єдине з чим в нього були проблеми, це те, що він не міг знайти друзів.

Час минав, а новий шанс завести друзів появився в університеті, де Ігор навчався за спеціальністю комп’ютерні науки.

Та, на жаль, за вподобаннями із тими хлопцями син не збігався. Не розумію в чому річ, але Ігор не міг знайти собі друзів.

Під кінець навчання неочікувано занедужав і відправився на небо мій чоловік. Це стало великим потрясінням для усіх нас.

На щастя, навчання було державним, але сину все одно прийшлося піти на підробіток, адже в нас в сім’ї зник основний годувальник, тобто тато, який в сімейний бюджет вносив левову частку.

Зрозуміло, що я не можу замінити батька, і можливо на тому фоні Ігор став закритим. Друзів в Ігоря не було, тож весь вільний час син проводив за комп’ютером.

Звісно, мені теж було важко, але я вирішила не наполягати на сина з проханнями знайти пару.

Після закінчення університету Ігор влаштувався на роботу за спеціальністю. Неочікувано в той час синок почав зустрічатися з Іриною. Дівчина здалася мені підозрілою, тому я все зробила, щоб розлучити сина з цією дівицею.

Мені це вдалося, але пізніше я про це пошкодувала.

Син важко переживав розрив, але за декілька місяців почав залицятися до однієї фіфи з його роботи. Марина теж мені не сподобалася. Було видно, що дівчина тільки те і хоче, що використати мого сина.

І чесно, краще б Ігор зустрічався з Іриною ніж Мариною, але там я нічого не могла вдіяти. Син мене зовсім не впускав до своїх стосунків. А Марина тільки і розкручувала Ігоря на гроші. Парфуми, квіти, дорогі подарунки. Мій син навіть влазив іноді в борги, щоб здивувати цю дівчину.

Потім якимось дивом вони почали зустрічатися, але я бачила, що щось тут не чисто.

Марина дозволяла собі розважатися з іншими чоловіками, а мій Ігор все їй прощав.

Через деякий час я знайшла в кишені сина коробочку з каблучкою.

Звісно, що я запитала чи це не є для пропозиції, але Ігор сказав, що це просто на подарунок.

Можливо, це син так сказав тільки для того, щоб я не відмовляла його від цього кроку.

Адже потім виявилося, що Ігор в той день таки хотів зробити їй пропозицію, але не вийшло. Побачивши каблучку, дівчина відмовила, адже на думку Марини, обручка була не дорогою, і на ній був дуже мізерний камінчик.

За два місяці син наскладав гроші, навіть в когось позичив, аби купити в два рази дорожчу каблучку. Тоді Марина погодилася.

Весілля було доволі гарне, Ігор дивився на Марину неймовірно закоханими очима. А ось невістка на сина дивилася, як на пусте місце, їй було цікавіше спілкуватися з друзями.

І ось я вийшла, якось під вечір, прогулятися, бо стало трішки душно і бачу, що Марина мило “спілкується” з якимось хлопцем.

Спочатку я подумала, може це мій син, але потім точно впевнилася, що це не Ігор. Коли ж я вирішила врятувати долю синочка і розказати про її вчинок, Ігор і слухати не хотів.

Читайте також: До дня народження я трішки готувалася, бо знала, що прийде сестра і подруги. Невістка мені пляцка спекла і стіл гарний накрила. Але мої гості замість того, щоб мене підтримати, почали невістку мою вихваляти. Річ в тім, що та всю зарплату в квіти вкладає. З подвір’я зробила оранжерею. А до мене на город – ні ногою. Все я сама. Фото біля тих квітів наробили, що пам’ять переповнилась. А мене аж трясло. Мої огірки і помідори нікого не цікавили. Квітами ж ситим не будеш!

Він мені не повірив і в тому є і моя вина, адже одного разу я вже влізла в його стосунки з дівчиною.

Але тепер небезпека для подружнього життя є реальна.

Що мені зробити аби вберегти сина? Як йому показати, що Марина його використовує?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page