fbpx
Україна
Мережею шириться фото Руслани Писанки, якій на той час було всього 17 років: “Вона завжди була чарівною, яскравою і доброю!”

Мережею шириться фото Руслани Писанки, якій на той час було всього 17 років: “Вона завжди була чарівною, яскравою і доброю!”

Шанувальники легендарної ведучої та акторки Руслани Писанки пригадують, якою вона була дивовижною людиною за життя.

Так, не лише зіркові друзі та колеги, а й віддані прихильники Руслани Писанки, яка відійшла у вічність 19 липня, згадують якою яскравою та позитивною вона була при житті.

Днями чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков у Facebook повідомив, що його дружина відійшла у вічність від “найгіршої” недуги, яка була запущена. У коментарях під постом фанати висловили підтримку чоловіку зірки. “Не вірю і досі. Відірвали ніби частину серця”, “Яка втрата. Боже творіння неймовірне”, “Тримайтеся, з останніх сил, але тримайтеся. Невимовний сум, світла пам’ять…”.

Також серед шанувальників були й ті, хто пригадав який вигляд Руслана Писанка мала у 17 років. Палка шанувальниця  розмістила архівний чорно-білий кадр, на якому майбутня зірка зображена з тортиком у руках: “Тут їй було 17. Не можу повірити, що її вже немає! Мої співчуття!” – підписала кадр жінка.

Фото – скріншот з відео