fbpx

Мій Андрійко замість того, щоб мені гроші дати, вирішив у дочку Каті вкладати. Вона йому ніхто, до того ж, я знаю, що справжній тато аліменти платить. І справа тут не в продуктах. Днями я сама бачила, як він оплачував через свою карту їй бальні танці. При першій же нагоді я вирішила пояснити сину, що так робити не варто. Вона йому не рідна дочка. Але Андрій на мене розізлився

Мій Андрійко замість того, щоб мені допомогти, вирішив у дочку Каті вкладати. Вона йому ніхто, до того ж, я знаю, що справжній тато аліменти платить. І справа тут не в продуктах. Днями я сама бачила, як він оплачував через свою карту їй бальні танці. При першій же нагоді я вирішила пояснити сину, що так робити не варто. Вона йому не рідна дочка. Але Андрій на мене розізлився.

Моєму сину сорок років. До недавнього часу ми жили з ним під одним дахом.

Андрійко був раз одружений, але прожили вони з дружиною навіть не два роки і розбіглися. Благо, дітей в них не було.

Як я зрозуміла, Юля хотіла, щоб мій син мільйони заробляв, але де в нашому містечку таку роботу найдеш.

Ось Андрійко і повернувся до мене. Я на пенсію рано вийшла. Здоров’я підводить.

І якщо чесно, то мені було зручно, коли син поруч жив.

Він не дармоїд. Мій Андрійко працює в охороні в АТБ. Супермаркет знаходиться на сусідній вулиці, тому дуже зручно. Його на роботі всі люблять і поважають, чим я горджуся. Це, скоріш за все, Юля його не оцінила.

Та й грошенят мені Андрійко підкидав трохи. Моя пенсія вся йшла на аптеку.

І взагалі, господарська він в мене дитина. Я в нього всю душу вклала, коли виховувала.

Коли Андрій має бажання, може і в хаті прибрати і їсти зварити.

Але таке щастя я мала біля себе не довго.

Зустрів близько року тому жінку з восьмирічною дитиною.

Ну, я змирилася, головне, щоб жили щасливо.

Катя приходить з дочкою інколи до мене. Навіть перед Великоднем вікна мені помила.

Хороша вона дівчина. Але мене турбує інше питання. Як на мене, то Андрійко погано робить, що в її дочку гроші свої вкладає. Вона йому ніхто.

Так, продукти чи щось до хати купити, це інша справа, але я недавно чула, що він зі своєї карточки перевів оплату за її бальні танці.

Я вважаю, що це має робити рідний батько. До того ж я чула, що він там якісь аліменти платить. То чого Катерина ще з мого Андрійка тягне?

Читайте також: Одного вечора я відчула від Максима запах чужих парфумів. Мені не довелося довго чекати, незабаром мені стало зрозуміло (з його телефону, виписок з банківської картки, але здебільшого з його поведінки), що у нього хтось є. Коли я чоловіка запитала, він навіть не заперечував це. Я забрала дітей і переїхала до подруги. Та за кілька тижнів Максим постав на нашому порозі

Син в суботу до мене прийшов кран полагодити. Ось я з ним і поговорила на цю тему, а він на мене розізлився.

Як на мене, то краще нехай ці гроші мені віддасть. Я рідна людина, як не як. Виростила його, всю душу вклала. Та й роботу йому знайшла через знайомих.

Не заслужила я такого ставлення.

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page