fbpx

Одного вечора я відчула від Максима запах чужих парфумів. Мені не довелося довго чекати, незабаром мені стало зрозуміло (з його телефону, виписок з банківської картки, але здебільшого з його поведінки), що у нього хтось є. Коли я чоловіка запитала, він навіть не заперечував це. Я забрала дітей і переїхала до подруги. Та за кілька тижнів Максим постав на нашому порозі

Я скажу вам, чому я на це пішла.

Протягом дванадцяти років у нас з Максимом був найщасливіший шлюб у світі. Навіть через стільки часу наші стосунки сяяли, у нас двоє прекрасних дітей, гарний будинок, мені ніколи не спадало на думку, що я можу все це втратити в один момент.

Проблеми почалися, коли Максим отримав нову роботу. Він почав працювати в супермаркеті на керівній посаді, де його робочі години тривали з раннього ранку до пізньої ночі.

Спочатку нам з ним було важко переносити такий графік. Мені важко було постійно залишатися одній з дітьми, але Максим так добре заробляв, що ми домовилися, що він залишиться на цій роботі на кілька років, і ми звикнемо до нового життя.

Насправді я навіть не можу сказати на даний час, коли це в Максима почалося. Що не просто робота тримала його до пізньої ночі. Його робота пов’язана з багатьма подіями та прийомами, тож я не дивувалася, якщо іноді він повертався додому сильно втомленим.

Одного вечора, коли він працював на цій посаді близько двох років, я відчула від нього запах чужих жіночих парфумів. Мені не довелося довго чекати, незабаром мені стало зрозуміло (з його телефону, виписок з банківської картки, але здебільшого з його поведінки), що у нього хтось є.

Коли я його запитала, він навіть не заперечував це.

Я забрала дітей і переїхала на деякий час до подруги, яка жила одна. Через кілька тижнів Максим відчайдушно благав повернутися і обіцяв зорі з неба.

Він дійсно обірвав ці стосунки на кілька місяців, може, на пів року. Але мені не довелося довго чекати, щоб помітити, що чоловік знову взявся за старе.

Сьогодні навіть не питаю, коли і куди він їде. Я прийняла неприйнятне. І незважаючи на те, що подруга казала, що так жити не можна і потрібно розлучатися, я вирішила нічого в своєму житті не міняти.

Читайте також: Я працюю в банку, і думала, що бачила все. Жінку, яка в мене обслуговувалася, я знала вже деякий час. Але недавно вона прийшла зі свої чоловіком. І перше, що кинулось мені в очі, це кругленький животик, якого раніше видно не було. Вона виглядала дуже щасливою. Я відразу помітила і дивні погляди чоловіка, та коли наступного дня він записався на прийом один, то занепокоїлася, і не дарма

Поки Максим робить це таємно, я мовчатиму. Багато хто може критикувати і засуджувати мене за це, але все ж, я не відмовлюся від своєї безпеки, свого звичного життя тільки тому, що мій чоловік захотів полежати на чужих подушках.

А як ви ставитесь до таких ситуацій?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page