Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про тестування Hyperloop в Україні (фото)

Міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував проект побудови в Україні тестової платформи для вакуумного поїзда Hyperloop та подальше його впровадження.

Про це міністр заявив в ефірі 5 канал. Національна академія наук вже зайнялася розробкою проекту Hyperloop в Україні, і в планах міністерства вже в 2019 році перейти до тестування нового транспорту.

“Ми не можемо постійно ремонтувати старе, постійно імпортувати старі технології та радіти, що ми користуємося ними. Саме тому ми виступили з ініціативою підтримати сучасні найновіші транспортні засоби, що знаходяться лише на етапі розробки”, – зауважив міністр інфраструктури.

Володимир Омелян звернув увагу на те, що Hyperloop та електрокари тільки но з’явилися у світі і Україна одна з перших підтримала інновації.

Читайте також: Ким працюють українці: тьма чиновників і всього 5% аграріїв

“Ми серед десяти країн світу, які найбільш динамічно розвиваються на цьому ринку”, – сказав Омелян.

Міністр інфраструктури також додав, що Україні необхідно зробити якісний стрибок і саме на це націлена транспортна стратегія-2030, повідомляє 24tv.ua.

Нагадємо, що Hyperloop це надшвидкісна транспортна система. У ній пасажири пересуватимуться у спеціальних капсулах у вакуумній трубі. Швидкість руху – до 1200 км/год. Концепція Hyperloop була опублікована Ілоном Маском у серпні 2013 року. Для реалізації цього проекту у 2014 році заснована компанія Hyperloop One.