fbpx
Україна
Міністр культури України Олександр Ткаченко пояснив, чому у концерті-попурі “Пісенна історія сучасної України” на День Незалежності звучали російські пісні: країна має пишатися всіма

Міністр культури України Олександр Ткаченко пояснив, чому у концерті-попурі “Пісенна історія сучасної України” на День Незалежності звучали російські пісні.

На думку Олександра Ткаченко, країна має пишатися всіма, хто визнає себе українцем, незважаючи на мову,повідомляє “Суспільне”.

Ми маємо пишатися всім тим, що народила українська земля і всіма тими, хто визнає себе українцями. І я вважаю, що незважаючи на те, що ми різні, ми можемо говорити у тому числі і різними мовами, це наше надбання, наша сила. Сила в тому, що ми різні і чуємо і поважаємо одне одного”, – зазначив він у коментарі Суспільному.

Саме тому в День Незалежності у музичному концерті-попурі, автором якого став естрадний співак Монатік, прозвучали як україські, так і російські пісні.

Український відомий артист і виконавець Монатік для святкування 29-го Дня Незалежності України створив незвичайний виступ, поєднавши різні фрагменти пісень, що лунали в Україні до і після проголошення Акту про незалежність у 1991 році.

Композиції прозвучали українською, російською, англійською та кримськотатарською мовами, а виконали їх на Софійській площі Монатік, Тіна Кароль, “Время и Стекло”, Потап, Наталія Могилевська, Ірина Білик, TAYANNA, Олег Винник, Вєрка Сердючка та багато інших відомих артистів.

Після святкового концерту українці розділились на 2 табори: одні були у захоплення від грандіозної постановки, інші розкритикували й засудили  музичне поєднання пісень.

Тому що серед пісень “Червона рута”, “Три хвилини”, “Дикі танці” та інших українських хітів звучали російськомовні “Стыцамен”, “Имя 505”, “Шлёпки”, “Вахтерам”, “Ветер Надежды”…

Крім того, голосний резонанс увикликало те, що про порушення авторських прав у День Незалежності повідомили гурти “Океан Ельзи”, “Бумбокс”, “Тартак” та “Плач Єремії”. Представники цих гуртів заявили, що дозволу на викорастання пісень у них ніхто не просив і до виступу у концерті-попурі не запрошував.

А що про це все думаєте ви?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, zaxid.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook