fbpx
Суспільство
Міністр освіти Ганна Новосад розповіла подробиці покупки квартири в Києві майже за 1 мільйон гривень: “На жаль, ніякої сенсації…”

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, яка задекларувала покупку квартири в Києві майже за мільйон гривень, стверджує, що придбала її ще в 2017 році. За її словами, весь цей час квартира будувалася.

Про це вона написала в своєму повідомленні в Facebook.

За словами Новосад, зараз лише була оформлена майнова документація.

“Друзі, вже бачу, що пішли новини про мою ніби щойно придбану квартиру. На жаль, ніякої сенсації – ця квартира в моїй декларації з 2017 року. Нарешті оформили майнові права. Декларую, як цього вимагає закон. Цю інформацію ви можете знайти в розділах “Цінні папери” (в декларації по 2017 рік) і “Об’єкти незавершеного будівництва” (в декларації за 2018 рік). у процесі будівництва з’явився цілий додатковий квадратний метр. Ура, тепер їх 46! “ – стверджує вона.

Раніше Новосад, яка спровокувала скандал своїми заявами про недостатню зарплату в розмірі 36 тисяч гривень, визнала, що формулювання дійсно було обране невдало. Джерело

Читайте також: АНГЕЛ МІЙ ЧИ “ПОЩАСТИЛО”? НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЩО ГОСПОДЬ ЗАВЖДИ ПОРУЧ, А МИ ЦЬОГО НЕ ЦІНУЄМО. “А СТАРШИЙ ХЛОПЧИК ВСЕ ЦЕ ЧУВ І ПОДУМАВ: ЯКЩО У НЬОГО ТАКИЙ ПОГАНИЙ БРАТИК, НА ЯКОГО ВСІ, НАВІТЬ МАМА, ПЛЮЮТЬ, ТО НАВІЩО Ж ВІН ТАКИЙ ВЗАГАЛІ ПОТРІБЕН? НУ І ВЗЯВ ЙОГО З КОЛЯСКИ, ВИЙШОВ НА БАЛКОН, ЯКИЙ БУВ ВІДКРИТИЙ ЧЕРЕЗ СИЛЬНУ СПЕКУ…”

Фото з відкритих джерел.

facebook