fbpx
Суспільство
Міністр освіти Ганна Новосад заявила, що на зарплатню у 36 тисяч гривень вона не зможе утримувати дитину. Гм… А звичайні ж люди якось на 3-5 тисяч можуть…

“На зарплату 36 тисяч я не зможу утримувати дитину”, – міністр освіти Ганна Новосад.

Глава Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що її зарплати не вистачило б на те, щоб утримувати дитину.

Про це пише Цензор.НЕТ, посилаючись на інтерв’ю Новосад виданню “Інтерфакс Україна”.

За словами міністра, зарплати в 36 тисяч гривень щомісяця їй зараз вистачає для того, щоб “нормально прожити”, але сума її не влаштовує.

“Зараз моя зарплата на руки в середньому становить 36 тисяч гривень, це на 10 тисяч гривень менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. У мене є власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молодої людини, яка повинен думати про своє майбутнє, про заощадження, на пенсію, то безперечно цього не вистачить. І коли я завершу свою роботу тут, я не буду мати заощаджень як таких”, – поскаржилася Новосад.

Читайте також: ЦІ ГОЛУБЦІ З КАРТОПЛЕЮ, ЯКІ Я НАВЧИЛАСЯ ГОТУВАТИ В КАРПАТАХ, НАБАГАТО-НАБАГАТО СМАЧНІШІ ЗА ТРАДИЦІЙНІ З РИСОМ! НЕ СПРОБУВАВШИ, ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ УЯВИТИ, ЯКА ТО НАСОЛОДА ЇХ ЇСТИ!

Також глава МОН заявила, що в разі, якщо у неї з’явиться сім’я і народиться дитина, цієї суми їй буде недостатньо.

“Зі своєї зарплати я багато витрачаю на поточні витрати на роботі, на речі, які потрібні на утримання офісу. Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати”, – додала вона.

You cannot copy content of this page