fbpx

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба: “Жодного консенсусу з Росією по 4 згаданих Ердоганом пунктах немає” – деталі

“Жодного консенсусу з Росією по 4 згаданих Ердоганом пунктах немає”.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сьогодні заявив, що станом на 25 березня жодного консенсусу з Росією щодо згаданих президентом Туреччини чотирьох пунктів переговорів немає.

З цього питання Кулеба дав коментар виданню “Українська правда”.

– Немає жодного консенсусу з Росією щодо згаданих президентом Туреччини чотирьох пунктів. Зокрема, єдиною державною мовою в Україні є і буде українська. Та й загалом класифікація ключових тем переговорів на чотири або іншу кількість пунктів є некоректною.

Міністр пояснив, що у підгрупах делегацій одночасно обговорюється багато різних питань. Переговорний процес йде надзвичайно важко.

Кулеба запевнив, що українська делегація зайняла сильну позицію і від своїх вимог не відмовляється.

Він зазначив, що Україна наполягає, насамперед, на припиненні вогню, гарантіях безпеки та територіальній цілісності України.

Дмитро Кулеба подякував турецькій стороні і окремо президенту Ердогану за політичну та гуманітарну допомогу, а також дипломатичні зусилля задля припинення війни Росії проти України.

– Сподіваємося, що Туреччина, як друг і стратегічний партнер України, буде також продовжувати підтримку на усіх треках. Користуючись цією нагодою, також нагадую, що запровадження нових санкцій проти Росії та зміцнення обороноздатності України є не менш важливими факторами, аби зупинити російську воєнну машину та досягти бажаного прогресу на переговорах. Така тристороння стратегія – санкції, військова підтримка, переговори – не повинна ніким ставитися під сумнів”, – підсумував Кулеба.

Нагадаємо, раніше в інформаційному просторі з’явилася новина про те, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан заявив, що Україна готова погодитися на чотири вимоги росіян із шести, зокрема відмовитись від членства в НАТО й визнати російську мову як другу державну.

Добре, що Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба все пояснив українцям.

Слава Україні і ЗСУ!

Разом – до Пермоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Фейсбук Дмитро Кулеба

You cannot copy content of this page