fbpx
Україна
Мірзоян досить цікаво і влучно висловився про Лободу, Дорна та інших 8-річних гастролерів, які зараз допомагають Україні: “Заради майбутнього і наших дітей!”

Мірзоян досить цікаво і влучно висловився про Лободу, Дорна та інших 8-річних гастролерів, які зараз допомагають Україні: “Заради майбутнього і наших дітей!”

Співак Арсен Мірзоян готовий закрити очі на те, що відбувалось останні кілька років з українськими артистами у росії. Головне, щоб це більше ніколи не повторилося.

Мірзоян впевнений, що треба спостерігати за тим, що відбувається зараз, а те, що вже було.

“Це як взяти якусь дитину, яка втратила кінцівки, і думати: “А що робити?” Та нічого ти вже не зробиш. Ви “перевернули” дитині все, а вона може хотіла грати у волейбол чи бігати кроси. А тепер думаймо, як виправляти цю ситуацію. Тоді треба було думати. Раніше треба було думати. Зараз треба думати, як не допустити більше подібного”, – каже Мірзоян.

Коханий Тоні Матвієнко підкреслює, що потрібно відштовхуватися від нового дня, від того, в якому ми живемо.

“Зараз, у воєнний час, коли триває війна, згадувати про минуле, згадувати, хто що робив, пробачати, не пробачати уже пізно. Уже треба рухатися до перемоги. Усім разом. Хтось перевзувся, хтось не перевзувся – немає різниці. Уже всі в одному окопі, усі в одному човні. Ми досі будуємо човен, який уже пливе. Тому вже це неважливо”, – додає Арсен.

За його словами, пробачати потрібно заради майбутнього і наших дітей. Це важко усвідомлювати, але вже не потрібно вчиняти розбірки хто що робив раніше. “Як співає Jerry Heil: “Кожен буде жати, що посіяв””, – додав Мірзоян.

Фото – скріншот