fbpx
Україна
Міста-примари в Україні: як живуть їхні мешканці

Про них забули українці, але часто відвідують іноземні туристи.

Ці міста загубилися на карті країни, про них не знають українці, але часто відвідують іноземні туристи. Містомрпримарою в Україні є не тільки Зона відчуження. У нашій країні є місця, де життя зупинилося десятки років назад.

Одним з таких міст є Орбіта в Черкаській області. В середині сімдесятих на цьому місці почали зводити гідро, а потім атомну електростанцію. Але після вибуху на Чорнобильській АЕС будівництво станції заморозили і люди почали залишати Орбіту.

Зараз в місті житлові тільки дві п’ятиповерхівки: в них живе 60 сімей. У місті є електрика, газ, вода і каналізація. Однокімнатну квартиру продають за тисячу доларів.

Читайте також: ЗАРПЛАТА ВІД 80 ТИС. ГРН: ЯКУ РОБОТУ ПРОПОНУЮТЬ УКРАЇНЦЯМ ЗА КОРДОНОМ

У місті є всього лише один магазин: в ньому продають свіжі овочі, хліб, молоко, яйця, ковбаса. Також є побутова хімія. А ось аптеки в орбіті немає.

А в двохстах кілометрах від Орбіти, в Кіровоградській області, знаходиться селище Цукроваров. Його побудували навколо Цукрового заводу. Сюди з’їжджалися фахівці з усього радянського союзу. Але зараз в Цукроварове залишилося близько півсотні сімей. Води і каналізації в будинках міста немає.

Але люди в цих містах продовжують жити і їхати не хочуть. Ображаються, коли їх міста називають привидом. І вірять, що колись сюди повернуться люди.

Джерело.

facebook