fbpx
Світ
Містичне явище: у китайському метро на відео потрапив поїзд-привид

Феномен досі залишається без логічного пояснення. Реальний поїзд-привид потрапив на камеру відеоспостереження на залізничній станції в китайському окрузі Баотоу.

Відео було викладено на паранормальному ютуб-каналі Hidden Underbelly 2.0, повідомляється, що воно було надіслано їм з Китаю. За словами каналу, поїзд-привид був знятий на камеру 10 березня 2018 року і коли працівники станції побачили його на записі, то були шоковані.

За словами одного з працівників, за 12 років служби тут він не бачив нічого більш жахливого.

На записі добре чути гудок поїзда, але самого поїзда майже не видно, ясно помітні лише вогні передніх фар, решта частин поїзда і вагонів майже прозорі.

Читайте також: ЗАМІЖ ЗА ЙОРДАНЦЯ: КАЗКА В ЕМІРАТАХ

Поїзд-привид кілька секунд стоїть на станції, немов чекає поки пасажири зійдуть і увійдуть (на пероні в цей час живих людей немає), а потім рушає з місця і їде. Видно, що це досить великий склад, у нього близько 10 вагонів і всі вони теж напівпрозорі.

У коментарях під відео користувачі висловили свої думки про феномен. Хтось писав, що це потяг з паралельного світу, хтось, що це результат військових експериментів. Скептики висловилися, що це просто накладення запису на інший.

Легенди про поїзди-примари з’явилися практично з моменту створення поїздів і відомі в багатьох країнах. І якщо ці поїзди бачило безліч людей, чому б їм не потрапити і на відеокамеру?

Джерело. 

facebook