fbpx
Україна
Між снігом і дощем: прогноз погоди в Україні на тиждень

Синоптики днями пообіцяли українцям швидкий прихід нового циклону, а з ним чергове потепління. Джерело

У суботу, 9 лютого опадів в Україні не очікується, по всій країні хмарно, з проясненнями. Тепліше всього буде в західних областях – вдень від +2 до +4 градусів.

На півночі – від -3 до +1 градуса, в центрі від -2 до +2, у східних областях від -2 до +1, і на півдні від +1 до +7 градусів.

У неділю, 10 лютого в Україні знову без снігу і дощу, при цьому продовжить теплішати: в західних областях вдень в середньому очікується від +4 до +8 градусів, на півночі від 0 до +2, у центральних областях від +1 до +4 , в східних від -2 до +2, і на півдні від +3 до +8 градусів.

У понеділок, 11 лютого в Україну повернуться опади – правда, поки тільки у вигляді дощу і тільки в західних областях. Днем там очікується від +4 до +6 градусів.

У північних і східних областях від +2 до +4, у центральних від +3 до +6 градусів, на півдні від +5 до +10 градусів.

Читайте також: Сьогодні свято Іоанна Златоуста – 9 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

У вівторок, 12 лютого майже всю країну (крім Харківської, Луганської та Донецької областей) буде засипати снігом (захід, північ і центр) і заливати дощем (центр і південь).

Температура повітря вдень складе: в західних областях від -3 до -1 градуса, в центрі від 0 до +2, на півночі і на сході від -1 до +1 градуса, в південних регіонах від +5 до +12 (у Криму) градусів.

У середу, 13 лютого сніг випаде у всіх областях (в Криму дощі). Температура повітря вдень у більшості регіонів залишиться на рівні показників вівторка, хіба що в центральних областях (Черкаська, Кіровоградська) похолодає ще на пару градусів – до -2.

Related Post