fbpx
Україна
Міжнародні журналісти звернулись до України з дивним проханням

Представники Міжнародної opгaнiзaції “Комітет захисту журналістів” звернулися до України з проханням звільнити блогера Василя Муравицького, якого підозрюють у державній зраді. Окрім цього, opгaнiзaцsя закликала зняти з кремлівського писаки всі звинувачення.

Про це повідомила прес-служба opгaнiзaцiї.

На початку серпня 2017 року Василя Муравицького СБУ звинуватила у підготовці та розповсюдженні “антиукраїнських матеріалів” на шести веб-сайтах, керованих з Росії та “Л/ДНР”.

Правоохоронці встановили, що журналіст виступає в якості “інформаційного найманця”, який працює над замовленнями з Москви. Окрім цього, чоловік прихильно відгукувався про так звану “Новоросію”.

Читайте також: В УКРАЇНУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ПРОХОЛОДА І ДОЩІ

Міжнародна opгaнiзaцiя пропонує українській владі розглянути питання щодо проросійського блогера та прийняти рішення про зняття з нього всіх звинувачень.

“Українські лідери повинні перестати розділяти журналістів на патріотів і не патріотів, а натомість підтвердити критичну роль журналістів у демократичному суспільстві для притягнення державних посадовців до відповідальності”, – заявила координатор організації у Європі та Центральній Азії Ніна Огніанова.

Джерело.

You cannot copy content of this page