fbpx
Україна
Мобільний оператор масово блокує номери українців: що відбувається

Мобільний оператор Київстар виконує вказівки Нацкомісії з питань зв’язку. Номери почнуть блокувати з 8 лютого 2019 року.

Наразі вже відомо, що мобільний оператор повністю припинить зв’язок з російськими номерами, які розташовані у межах непідконтрольних українському урядові територій у Донецькій, Луганській областях та Криму.

Крім того заборона діятиме в окупованих територіях Грузії (Абхазія та Цхінвальського регіону). Джерело

Відповідне СМС-повідомлення оператор уже розсилає своїм абонентам.

Варто відзначити, що обмеження зв’язку відбувається на основі рішення Нацкомісії з питань зв’язку. Адже відомство радить припинити обмін міжнародним трафіком з окремими номерними ресурсами.

Які були виділені Російською Федерацією з порушеннями і використовуються на території Автономної Республіки Крим, на тимчасово непідконтрольною території Донецької та Луганської областей України, а також на окупованих територіях Грузії.

Номери почнуть блокувати з 8 лютого 2019 року.

Разом з тим варто відзначити, що популярний український мобільний оператор lifecell ліквідує декілька тарифних планів. За повідомленням оператора, “під ніж” піде одразу чотири пакети.

Відключення абонентів від старих тарифних планів та переведення їх на нові відбудеться з 5 лютого.

Абонентів цих мобільних пакетів переведуть на умови тарифного плану “Гаджет”. Сплачені і нараховані за старим тарифом послуги збережуться у відповідності із строком їх дії. При цьому включно до 25 березня 2019 року, абоненти можуть самостійно вибрати і безкоштовно перейти на будь-який інший тарифний план lifecell, доступний для підключення.

Читайте також:  Батьки сказали, що дочка їм набридла, а в садок приводили, щоб не заважала

Отже, абонентам Lifecell, які користуються старими тарифними планами, потрібно підібрати собі інший пакет послуг. Оператор прибере наступні тарифи:

  •  “3G Гаджет”
  • “3G + Гаджет”
  • “3G + Гаджет 2017”
  • “life 🙂 Online”

Варто відзначити, що в кінці минулого ще один великий мобільний оператор Vodafone Україна також закрив у себе більше 60 старих тарифних планів. Півтора десятка пакетів ліквідував і Київстар, запропонувавши абонентам нові тарифи, хоча й вони не для декого не були вигідними.

Як правило, абонентів переводять на більш дорогі пакети послуг, пояснюючи це тим, що пропонують клієнтам найбільш оптимальні варіанти, виходячи з їх попередніх потреб.

Related Post

facebook